Dark N10 Kasa Alınır mı?

Sensei Eyüp

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kastamonu/Bozkurt
Arkadaşlar sistemim:
-İ3 8100
-Gıgabyte B360M D2V
-8GB RAM
-GTX1050 Aero ITX
-FSP Hydro 600w 80+
Çok eski bir kasam var ve yenilemek istiyorum. Bu Dark N10’un soğutması ve malzeme kalitesi nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce kullandığım bir kasa kendileri. Gayet memnun kaldım. İçerisinde 5 adet Fan ile geliyor. Ayrıca ön-üst panelde Fan kontrolcüleri mevcut. Hiç korkmadan çekinmeden alabilirsin. Gayette şık. Genelde Dark marka ürünler önerilmiyorlar site sakinleri tarafından ama Dark N10 kullanmış biri olarak kendimce tavsiye ediyorum. Bir sonraki sistemimde tekrar kullanacağım şahsen.

Arkadaşlar bende MSİ B350M VD PRO PLUS var. Dark N10 kasa alırsam bütün fanları kullanabilir miyim ? Anakartta biri cpu biri normal 2 adet fan bağlantısı var yanlış bilmiyorsam.

Kasayi bende yakin zamanda aldim sistem toplarken yan cami cok basit cam diil zatende ama kasa gayet guzel ve sogutmasi gayet basarili psu kismi biraz dar yapilmis moduler kablolu kullanacaksan once kullanacagin kablolari psuna takip kasaya oyle takmansa fayda var icinden kablo duzenleyici falanda cikiyor klips guzel bir ic duzenlemeyle is gorur ama fanlar %100 e gelirse gece biraz gurultu olabilir onun haricinde sikintisi yok

Kasayi bende yakin zamanda aldim sistem toplarken yan cami cok basit cam diil zatende ama kasa gayet guzel ve sogutmasi gayet basarili psu kismi biraz dar yapilmis moduler kablolu kullanacaksan once kullanacagin kablolari psuna takip kasaya oyle takmansa fayda var icinden kablo duzenleyici falanda cikiyor klips guzel bir ic duzenlemeyle is gorur ama fanlar %100 e gelirse gece biraz gurultu olabilir onun haricinde sikintisi yok
Fan kontrolcülerinden fanın nesini kontrol edebiliyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı