Satılık Dark N10 Kasa | Ekstra Mavi LED'li

Param olsa bide daha uygun olsa (hepsiburada.com'da sıfır 196 TL) alırdım kasa güzelmiş! Benim sistem benim kasanın içinde yaz tatiline gelen gurbetçi gibi tıkış tıkış duruyo :D

Merhaba. Olabilecek son rakamı yazarsanız memnun olurum. Fiyata etki edecekse ledleri çıkarabilirsiniz. İstanbulda iseniz kasayı elden hemen alabilirim.

Merhaba. Olabilecek son rakamı yazarsanız memnun olurum. Fiyata etki edecekse ledleri çıkarabilirsiniz. İstanbulda iseniz kasayı elden hemen alabilirim.

Kasada LED'ler hala duruyor olabilecek en son rakam 100TL'dir.
Isranbul ici gelip alabilirsiniz, Kasada hafif hasarlar mevcut fiyat bu yuzden bukadar düştü, Ben kasa değiştirdiğim için kutusunda duruyor öyle.Haber bekliyorum.

Isranbul ici gelip alabilirsiniz, Kasada hafif hasarlar mevcut fiyat bu yuzden bukadar düştü, Ben kasa değiştirdiğim için kutusunda duruyor öyle.Haber bekliyorum.
Kasanın içine takmış olduğunuz ledi nereden aldınız boyutu ve linkini verebilirmisiniz?

Ürünü almayı düşünüyorum whatsapptan konuşabilir miyiz?

Geri
Yukarı