Dark N10 vs Aerocool BattleHawk

Hava sirkulasyonu dediğiniz şey 10-20 derece fark ettirmiyor onu belirteyim takmayın bu kadar göze hoş geleni alın.

Bana kalırsa sadece yerli olduğu için bile Dark tercihtir.

Ettiriyor dostum geniş olmayıp dar bir kasada kablolama zor oldugundan mesala hava işlemez bile boşadır. Normalde türk markalara güvenmem mütahit tarzı ucuza kaçıyor çoğu, Dark N10da ise gördüğüm budur malzeme kalitesi iyi güzel ama fanları mükemmel değil bir corsair gibi değil ama sessiz diyor herkez bende var daha toplamadım,Soğutması buzdolabı gibi demiş birileri :) Ama görünüş perfect ben birde power tuşu üstte olan seviyorum bunları düşünerek alınabilir.

Kardeşim Corsair fanların tanesi 70TL sen nasıl aynı kaliteyi bekliyorsun ? 2 kasa arası hava sirkülasyonu farkı 5 dereceyi geçmeyecek emin ol o bile fazla yani.

Kardeşim Corsair fanların tanesi 70TL sen nasıl aynı kaliteyi bekliyorsun ? 2 kasa arası hava sirkülasyonu farkı 5 dereceyi geçmeyecek emin ol o bile fazla yani.
Farkındaysan aynı kefeye koymadım corsairin zaten vatanda 100tl küsür tanesi fanın ben burda buna degindim dark n10 geniş kablo kirliliği yok battlehawkta bu mevcut gibi geniş saklama bölmesi olan benim için her zaman bir adım önde. Bakarsan battlehawk dar uzatmıyorum böyle kasam çok oldu ve sorun yaşadım hep. Upgrade için yetersiz.

Böyle diyim bende aldım hava akışında sıkıntı yaşanması imkansız kasa battlehawktan hava sirkilasyonu önde dark n10'un. Malzeme kalitesi gayet iyi açtım elledim baktım usb kauçuk koruyucular hoş paslanmanın önüne geçebilir. Fan kontrolcü güzel birşey zaten hele benim gibilere antalyada oturuyorum geçen yaz laptop'umun anakart yandı. :) Sana kalmış hangisini sevdiysen artık görüntü olarak.
dostum bende antalyada oturuyorum sende biliyosundur yazın antalyayı :) şahsen topladığım pc için fazla gelir diye düşünüyorum. Artı görüntüsünüde beğenmedim çok kalas bir tasarımı var..

Yani ben sevipte aldım dark n10nu memnunum. Antalyada klima şart yoksa sibirya kurdu gibi yaşıyamazsın sonra güneşe ateş etmiyek :) havalandırması iyi diye aldım gözle bakılarak sirkilasyon anlaşılır. Sen agresif kasa seviyorsun o zaman :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı