Dark PSU alınır mı?

Uçan Herif

Hectopat
Daha fazla  
TV yanı için PC topluyorum. 1000 TL'ye de SFX PSU lazım. Ucuza Dark markasının bu PSU buldum, alınır mı?
AE-CS-101-P300-icgorsel-03.jpg
9885705044018.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz büyük ihtimal 2. eldir. Sisteme kaç W PSU gerekli? Birde PSU için ayırdığınız bütçe ne kadar?

Evet sistem parçalarının çoğu 2. El
Düşündüğüm sistem:
G4400 işlemci
Asus PRIME B250M-K Anakart
4gb ram
250 gb hdd
PSU artı kasa için bütçe 300 TL
Maalesef o bütçeyle pek kaliteli bir şey bulunamaz. Linktekine bakabilirsiniz sizin sisteminize yeterlidir. Ayrıca G4560 almanızı öneririm ilerde low profile 1050 Ti alıp oyun oynayabilirsiniz. Dark Aura 300W Kart Okuyuculu Micro ATX Slim Kasa (DKCHAURA300) - Kasa - Bilgisayar Bileşenleri Kasa sadece low profile kart destekliyor.

Maalesef o bütçeyle pek kaliteli bir şey bulunamaz. Linktekine bakabilirsiniz sizin sisteminize yeterlidir. Ayrıca G4560 almanızı öneririm ilerde low profile 1050 Ti alıp oyun oynayabilirsiniz. Dark Aura 300W Kart Okuyuculu Micro ATX Slim Kasa (DKCHAURA300) - Kasa - Bilgisayar Bileşenleri Kasa sadece low profile kart destekliyor.
O kasa yerine bu kasayı düşünüyorum Aerocool CS-101 300W USB 3.0 Micro ATX/Mini ITX Siyah Kasa Fiyatı
Ve g4560 almaya çalışacağım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı