Dark R20 120mm fan değişimi

RaculuS

Decapat
Daha fazla  
R20 kasada bulunan kontrolcü bozulduğu için ucuz yollu RGB fan kontrol seti baktıktan sonra Gamepower Air Turbine 3x120mm almaya karar verdim. R20 kasaya uyar mı acaba montajda sorun yaşar mıyım? Vida yerlerinin denk gelmemesi ya da fan çerçevelerinin sığmama gibi durum olur mu? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

250-300 diyelim ama belki forumda ki arkadaşlara komik gelebilir rgb olursa daha iyi olur biraz heves gibi bir durum var

250-300 diyelim ama belki forumda ki arkadaşlara komik gelebilir rgb olursa daha iyi olur biraz heves gibi bir durum var
Neden komik olsun?

Yalnız benim dediğim 3 fan artı kontrolcü silverstone tek fan 3 tane alınca 375 tl yapıyor kontrolcü dahil 400 tl. Araştırma yaparken gp ile ilgili konu sahiplerine yapılan yorumları gördüğüm için dedim bro.

Yalnız benim dediğim 3 fan artı kontrolcü silverstone tek fan 3 tane alınca 375 tl yapıyor kontrolcü dahil 400 tl. Araştırma yaparken gp ile ilgili konu sahiplerine yapılan yorumları gördüğüm için dedim bro.
Dediğinizi anlamadım, devrik cümle kullanmadan anlatabilir misiniz?

İlk mesajda sorduğum GP Air turbine 3X fan ve kontrolcü seti içeriyor fakat sizin önerdiğiniz SilverStone tek fan halinde. Üç adet aldığımda 375 TL gibi bir fiyatı oluyor bir de önerdiğiniz kontrolcüyü ekleyince fiyat 400 TL'ye çıkıyor. Diğer bir husus ise ilk mesajda yazmayı unuttuğum anakartımın H310M olması. Dolayısıyla anakartta ne RGB ne de ARGB pin desteği yok. Sonuç olarak kumandalı ve kontrolcülü bir set lazım ki anakarttan bağımsız olarak ARGB olarak kullanım imkanı sunsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk mesajda sorduğum GP Air turbine 3X fan ve kontrolcü seti içeriyor fakat sizin önerdiğiniz SilverStone tek fan halinde. Üç adet aldığımda 375 TL gibi bir fiyatı oluyor bir de önerdiğiniz kontrolcüyü ekleyince fiyat 400 TL'ye çıkıyor. Diğer bir husus ise ilk mesajda yazmayı unuttuğum anakartımın H310M olması. Dolayısıyla anakartta ne RGB ne de ARGB pin desteği yok. Sonuç olarak kumandalı ve kontrolcülü bir set lazım ki anakarttan bağımsız olarak ARGB olarak kullanım imkanı sunsun.
O zaman hiç kontrolcü değişmeden.
3'lü setler de genelde kaliteli bir ürün bulunmuyor.

Çok oyun oynayan biri değilim izin günlerinde sadece valorant oynuyorum gp alsam ısı konusunda sıkıntı yaşar mıyım bir de kasaya uyum konusunda sıkıntı çıkarır mı?
Uyum konusunda yardımcı olabilecek biri yok mu?
Xigmatek galaya 2 pro nasıldır peki?
O zaman hiç kontrolcü değişmeden.
3'lü setler de genelde kaliteli bir ürün bulunmuyor.
Xigmatek galaxy 2 pro olacaktı pardon.
GP fan almanızı önermem, bütçe nedir?
Xigmatek galaxy 2 pro önerir misiniz hocam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı