Satılık Dark RangeMax Duo Wireless Adapter

gezer3082

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar. Cihaz eski bilgisayarda sadece 2 sefer kullandım. Sıfır gibidir. Üstünde çizik bile yoktur. Çekim kalitesi çok kuvvetlidir. Kutusu , faturası , garantisi vardır. Teknik bilgiler için kendi sitesine bakınız. Fiyatı 35 Liradır.

Photo 21.05.2015 11 07 40 (2).jpg

Photo 21.05.2015 11 07 21.jpg

İlan günceldir. Fiyat 30 TL.

Antalya/Döşemealtı/Yeniköy mahallesinde yaşıyorum. Kargo ne kadara patlar?

Asus'un bir adaptörünü almıştım. Bağlantı kopma sorunları yaşıyordum. Bu cihazda o tarz sorunlar mevcut mu ve paket içeriği tam mı?

Asus'un bir adaptörünü almıştım. Bağlantı kopma sorunları yaşıyordum. Bu cihazda o tarz sorunlar mevcut mu ve paket içeriği tam mı?
Paket içeriği tam. Şimdi şöyle söyleyeyim. Bu cihazda bağlantı kopma sorunu yok. 2 anteni olduğu için çok güçlü bağlantı sağlar. Ben 2 bina ötedeki kişilerin internetine bağlanıyordum ama sinyal azdı.:LOL:

Hocam, ben masanın üzerinde asla kullanmam. Benim, kendi yaptığım bi sistem üzerine koyarım, çeker o çekeceği kadar :D. Asus'un da 2 tane anteni vardı ama kopuyordu işte.. Hocam ödeme ile ilgili görüşelim;

fb.com/CyberLinq07

İlan günceldir.

İlan günceldir. İsteyene Diyarbakır içi elden teslim edilir.

İlan günceldir arkadaşlar. @CyberLinq adlı arkadaş ölücüdür. Beni 2 Hafta oyalamıştır ve almamıştır.

İlan günceldir.

Bir zamanlar bunu bende kullanıyordum. Sanırım aynı ürün, üst kattaki modeme bağlanabilmek için almıştım. İşimi fazlasıyla görmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı