Dark Shadow kasa 170 TL'ye alınır mı?

Hocam kasa sizin dediğiniz kadar değil üstelik neden kandırayım zaten konuyu attım ama kasanın asla almayacağım bir kasa olduğunu biliyordum üstelik hava silkülasyonu bakımından biraz inceleyince çok kötü olmadığını anlarsınız.

Hocam uzay montaj bence çok daha iyi olur yer varsa bu kasanın içinde durmasından tabii evde sisteme zarar verebilecek kimse yoksa.

Bu fiyata daha iyi bir alternatif bulamaz. Allah'a emanet uzay montaj duracağına bu daha sağlıklı olur. Sistem de önemli tabii burada.

Hocam sistemin bir kasası olacak ama onun içinde daha çok ısınacak. Bence gidip 1TL ile bilgisayar toplamada ki gibi bir kutumsu bir şey kullansa daha iyi. O kasaya para vermeye değmez biraz daha biriktirip alınması daha iyi.
Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam uzay montaj bence çok daha iyi olur yer varsa bu kasanın içinde durmasından tabii evde sisteme zarar verebilecek kimse yoksa.

Hocam sistemin bir kasası olacak ama onun içinde daha çok ısınacak. Bence gidip 1TL ile bilgisayar toplamada ki gibi bir kutumsu bir şey kullansa daha iyi. O kasaya para vermeye değmez biraz daha biriktirip alınması daha iyi.
Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam size şu son attığınızdan sonra cevap vermeye tenezzül bile etmeyi düşünmüyorum komiksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı