Dark Shadow ve Powerboost Deluxe Aynı Kasalar mı?

PowerBoost gibi kalitesiz markalardan uzak durmanı öneriyorum hala. 50 TL daha biriktir envai çeşit kasa çıkacaktır önüne. 50 TL biriktirmek zor olmasa gerek.
200 TL'ye Aerocool LS5200, Zalman Z3 Plus, Corsair Carbide 100R, Aerocool Aero 500 veya 300 gibi kasalara bakabilirsin.

PowerBoost gibi kalitesiz markalardan uzak durmanı öneriyorum hala. 50 TL daha biriktir envai çeşit kasa çıkacaktır önüne. 50 TL biriktirmek zor olmasa gerek.
200 TL'ye Aerocool LS5200, Zalman Z3 Plus, Corsair Carbide 100R, Aerocool Aero 500 veya 300 gibi kasalara bakabilirsin.

Power Boost Delux den farklı ne özellikleri var dediğin kasaların

Tabikide Dark Shadow. Daha sade duruyor logosu olmadan. Dark Shadow'da sadece fan kontrolcü yok. USB 3.0 1 tane var. Powerboost'a 2 tane 3.0 bir de fan kontrolcü var. Ben Dark Shadow aldım. Gayet memnunum.

Su soğutması da yok Dark Shadow un benim bilgisayar malzemeleri hazır sadece kasam eksik
Sen olsan Dark Shadow yerine Power Boost Deluxe alır mıydın

Sen Dark Shadow la PowerBoost Deluxe Alsan hangisini alırdın 2 sinden birini alacak olsan abi

Powerboost'ta sıvı soğutma yok. Sıvı soğutma desteği var. Daha kaliteli kasalar var aynı fiyatta. Dark Shadow ile aynı fiyatta Z3 Plus var. Ben onu alırdım. Kasanın kalitesi görünüşünden daha önemli.

Su soğutması da yok Dark Shadow un benim bilgisayar malzemeleri hazır sadece kasam eksik
Sen olsan Dark Shadow yerine Power Boost Deluxe alır mıydın

Sen Dark Shadow la PowerBoost Deluxe Alsan hangisini alırdın 2 sinden birini alacak olsan abi
Her ikisine de sıvı soğutma takılabiliyor. Ben de ilk başta Powerboost alıcaktım ama satışta olmayınca çoğu sitede bir sorun olduğunu düşündüm ve Dark Shadow aldım. Yani fan kontrolcüye o kadar gerek yok. İzleyin internette var. Bana kalırsa Dark Shadow al. En azından sıkıntı yaşamazsın.

Arkadaşlar Herkese Teşekkür Ederim Yardımcı Olduğunuz İçin ...

ArkadaşlarPowerBoost Deluxe Serisi VK-G1009B Cd yeri var mı ?

Bide kaç tane Hard Disk Yeri var

Arkadaşlar Herkese Teşekkür Ederim Yardımcı Olduğunuz İçin ...

ArkadaşlarPowerBoost Deluxe Serisi VK-G1009B Cd yeri var mı ?

Bide kaç tane Hard Disk Yeri var
2 tane HDD yer var. 1 tane de CD yeri var. Dark Shadow ile zaten içi aynı olduğu için 1'den fazla CD yeri olacağını sanmıyorum. Ama Powerboost'a bir sıkıntı çıkarsa ve bazen bu ürün satışta olmadığı için sıkıntı çıkabilir. Bana kalırsa Dark Shadow. [emoji5]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı