Dark Souls 1'de demirciyi öldürdüm

Serkan61

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
Evet arkadaşlar demirciyi (Andre) yanlışlıkla öldürdüm. Bu 3. sefer oluyor. 2 sefer oyuna baştan başladım ama bu sefer bayağı ilerledim Anor Londo'yu bitirdim baştan başlamak istemiyorum. Bu demirci oyun için önemli mi (başka yerde bulamayacağım silah veya sadece burada yükseltebileceğim silah içeriyor mu)? Değilse devam edeceğim önemliyse oyun için baştan başlayacağım.

Önemi kullandığınız silaha göre değişir.
Sadece Andre normal silahları +15'e yükseltebiliyordu, yeniden başlamanız gerekmiyor bence.
Kullandığınız silah nedir?

Önemi kullandığınız silaha göre değişir.
Sadece Andre normal silahları +15'e yükseltebiliyordu, yeniden başlamanız gerekmiyor bence.
Kullandığınız silah nedir?
Şu anlık black knight sword ama ilerde belki uchigatana kullanabilirim kesme animasyonu çok güzel.

Şu anlık black knight sword ama ilerde belki uchigatana kullanabilirim kesme animasyonu çok güzel.
Uchigatana normal silah oluyor, Andre'yi öldürdüğünüz için +10 veya +15 yükseltme imkanınız ortadan kalkıyor.(Ateş vb. kılıca işler iseniz o alanda yükseltilebilir.)
Black knight sword zaten en fazla 5 yapılabiliyor bu yüzden sıkıntı yok.
Yanlışlıkla nasıl öldürdünüz?

Uchigatana normal silah oluyor, Andre'yi öldürdüğünüz için +10 veya +15 yükseltme imkanınız ortadan kalkıyor.(Ateş vb. kılıca işler iseniz o alanda yükseltilebilir.)
Black knight sword zaten en fazla 5 yapılabiliyor bu yüzden sıkıntı yok.
Yanlışlıkla nasıl öldürdünüz?
Diğer oyunlardan konuşmayı geçmek için fare sol tıkına basmayı alışkanlık edinmişim.
Dark solus bunu affetmiyor.

Ne yazık ki canlandırmanın bir çözümü yok.
İler ki oyunlarda mezar taşı çıkıyor ve belli bir ruh karşılığında çağırılabiliyor.(Kalıcı olarak değil.)
Silah yükseltmesi yapılabiliyor mu?
Bir de bazı malzemeler veriliyordu alataş vb. gibi onları verebiliyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı