Oyun Dark Souls 2 119TL

Günümüz fiyatına değer mi?
Benim tahmin ettiğimden de kötü durumdaymış oyun. En azından konudakiler öyle söylüyor. Fakat Dark Souls serisinin 1 yıldan daha uzun süredir indirime girmediği(Firma sunucuların kapalı olması ve şu anda oyunu sattıkları fiyattan memnun oldukları gerekçesiyle oyunlara indirim yapmadılar) ve oyunun iyi versiyonun da 559TL olduğunu düşünürsek tek şans bu gibi.

Aynen hocam, bende Messi.
Çocuk musunuz abicim? tüm from software oyunlarını yalayıp yutmuş ve DS II yi en az 5-6 farklı build ile bitirmiş biri olarak DS II from software in açık ara en kolay oyunu. Aksini iddia ediyorsanız hayatınızda hiç from software oyunu oynamamışsınız demektir.

Zor oyun istiyorsanız DS remastered, Sekiro, BB oynayın zorluğu görün.

Çocuk musunuz abicim? tüm from software oyunlarını yalayıp yutmuş ve DS II yi en az 5-6 farklı build ile bitirmiş biri olarak DS II from software in açık ara en kolay oyunu. Aksini iddia ediyorsanız hayatınızda hiç from software oyunu oynamamışsınız demektir.

Sekiro mu 🤡

Çocuk musunuz abicim? Tüm from software oyunlarını yalayıp yutmuş ve DS II yi en az 5-6 farklı Build ile bitirmiş biri olarak DS II from software in açık ara en kolay oyunu. Aksini iddia ediyorsanız hayatınızda hiç from software oyunu oynamamışsınız demektir.

Zor oyun istiyorsanız DS Remastered, Sekiro, bb oynayın zorluğu görün.

Oynadım hepsini? Çocukluk ne alaka şimdi? Dark Souls 2 scholar of the first sin, bossları saymazsak, serinin en kanser oyunu. Bu arada Dark Souls serisi içerisinde değerlendirdim ben.

Bütün hepsini hesaba katarsak en zoru Sekiro.

Hocam sizinle tartışmayacağım. Göz ardı ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı