Oyun Dark Souls 2 alınır mı?

Tugr2064

Decipat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi 2 oyun Steam'de zamlandı fakat diğer sürümü hala 119 TL acaba o alınır mı? Ve kaç FPS kilidi var? 30 mu 60 mı?

Bildiğiniz gibi 2 oyun Steam'de zamlandı fakat diğer sürümü hala 119 TL acaba o alınır mı? Ve kaç FPS kilidi var? 30 mu 60 mı?
Hocam fps kilidi hakkında bir bilgim yok ama dark souls 2 souls oyunlarının en kötü oyunudur. Aklınızda başka seçenekler varsa o oyunlara yönelin ama illa souls oyunu alacağım diyorsanız 119 tl dark souls 2 için idare eder bir fiyat.

Diğer souls oyunları alınmayacak fiyatlarda olduklarından soulslara giriş yapmak istiyorsanız en ucuzu bu, ancak şansa bakın zamlanmayan versiyon souls üstadlarını en çok ikiye ayıran oyun. Kimi kesim çok severken kimi en zayıf halka olarak görüyor, biraz farklı bir tarzı var ve herkese göre değil. İlk defa başlayan biri için büyük kumar soulslar, yeterince sabırlı değilseniz paranız havaya gidebilir ancak dayanırsanız en kötü souls oyununun başından bile büyülenmiş şekilde kalkarsınız. Ancak ben 1 ile 3'ü bitirsem de hiçbir zaman 2'ye gözüm yemedi :D.

Diğer souls oyunları alınmayacak fiyatlarda olduklarından soulslara giriş yapmak istiyorsanız en ucuzu bu, ancak şansa bakın zamlanmayan versiyon souls üstadlarını en çok ikiye ayıran oyun. Kimi kesim çok severken kimi en zayıf halka olarak görüyor, biraz farklı bir tarzı var ve herkese göre değil. İlk defa başlayan biri için büyük kumar soulslar, yeterince sabırlı değilseniz paranız havaya gidebilir ancak dayanırsanız en kötü souls oyununun başından bile büyülenmiş şekilde kalkarsınız. Ancak ben 1 ile 3'ü bitirsem de hiçbir zaman 2'ye gözüm yemedi :D.

Bu benim ilk souls oyunum olmayacak şu an Elden Ring oynuyorum ama sonrasında DS2'ye başlamayı düşünüyorum.

Hocam FPS kilidi hakkında bir bilgim yok ama Dark Souls 2 souls oyunlarının en kötü oyunudur. Aklınızda başka seçenekler varsa o oyunlara yönelin ama illa souls oyunu alacağım diyorsanız 119 TL Dark Souls 2 için idare eder bir fiyat.

Tam olarak öyle değil. Oynamış biri olarak söylüyorum kendine göre atrıları ve eksileri var. Bazı insanlar için en iyi bazıları için en kötü souls oyunu. Bence alınabilir kendiniz denemeden ön yargılı yaklaşmayın(benim favori oyunum sayılmasa da bence oldukça zevkliydi.). Bu arada normal versiyonunda FPS cap olabilir. Ben sizin yerinizde olsam Scholar of the First Sin versiyonunu alırdım. Daha rafine edilmiş bir versiyon ve tüm DLC'leri de var(bence DS2 bin en iyi kısımları.)

Teknik açıdan serinin diğer yapımlarına göre eksiği olsa da artısı da çok olan bir yapım. Bonfire ascetic, power stance gibi yeniliklerin güzelliği yadsınamaz.

Ama şunu da ayrıca belirtmek lazım ki 119₺ olan oyunun ilk çıktığı vanilla versiyon. Bu versiyonun online lobisi ile SofTS'nin lobisi tamamen farklı. Arada bir çapraz oynama desteği yok, herkesin SotFS'yi tercih ettiği düşünülürse PvP yapmak istediğin zaman Vanilla'da zor zamanlar geçirebilmen mümkün. PvP ile işim yok ki benim single akarım diyorsan da SofTS ile aralarında ciddi farklar var. Bu farklar genellikle sandık, düşman yerleşimlerinde görülüyor. Bu arada Vanilla'nın online hizmetleri hala açık mı onu bile bilmiyorum uzun zaman oldu DS2 girmeyeli.

SofTS ile Vanilla sürümün düşman yerleşimleri tamamen farklılar, Vanilla'da bulduğun bir eşyanın yeri SofTS'de tamamen bambaşka bölgelerde olabiliyor. Grafiksel olarak da farklar var, SofTS'de yansımalar daha kuvvetli ve parlak. İki sürüm arasından en beğendiğim hala daha Vanilla sürüm DS2'dir ama herkesin beğenmediği de aşikar, birçok Souls hayranı için SofTS sürümü 2.oyunun üstün halidir ama bana göre değil. Sebebi ise oyunun zorluk anlayışında yatıyor benim için, SofTS sürümü düşmanları çok fazla gönderiyor üstünüze oyunun zorluk anlayışı bu. Aynı anda 6 düşman ile kapışmak zorunda kalıyorsunuz ve bu Dark Souls 2 gibi hantal bir oyun için çekilecek çile değil. Bir de oyunun NG+'sı var ki onu ne siz sorun, ne ben söyleyeyim.

Geri
Yukarı