Dark Souls 2 alınır mı?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar, Dark Souls serisine başladım. Dark Souls Remastered'a başladım. 3. oyunu aldım. 2. oyunu almak istiyorum.
Dark Souls 2 normal var bir de Dark Souls 2 Scholar of the First Sin.
Sizce hangisi almalıyım? Bir yerde duyduğuma göre SotFS daha zormuş diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, Dark Souls serisine başladım. Dark Souls Remastered'a başladım. 3. oyunu aldım. 2. oyunu almak istiyorum.
Dark Souls 2 normal var bir de Dark Souls 2 Scholar of the First Sin.
Sizce hangisi almalıyım? Bir yerde duyduğuma göre SotFS daha zormuş diyorlar.

eski haline hiç bulaşma bile hitbox sorunları yeter zaten

Kendiniz falan keşfetmekle zaman kaybetmeyin, oyundan soğursunuz. Soul oyunları çok kriptik, her şey saklı, bir Boss rehberi veya bir rehber eşliğinde devam etmenizi tavsiye ederim.

Örneğin hangi seviyeye ne zaman gideceğiniz hiç belli olmuyor.

Kendiniz falan keşfetmekle zaman kaybetmeyin, oyundan soğursunuz. Soul oyunları çok kriptik, her şey saklı, bir boss rehberi veya bir rehber eşliğinde devam etmenizi tavsiye ederim.

Örneğin hangi seviyeye ne zaman gideceğiniz hiç belli olmuyor.

Rehber olarak oynamakta oyunun zevkini hiç vermiyor herkes ilk defa oynadında rehbersiz oynadı.

Ben souls türü oyunlarını rehbersiz oynamak daha iyi rehberli oynamak sıkıcı sizce oyundan soğuyabiliyorsun bence kişiden kişiye değişir.
Dlc versiyonu almak en iyisi çünkü oyun kendini dlcler ile toparlıyor. Ha hala serinin en kötü oyunu (Eski darks souls 1 bile daha iyi bence) olduğu gerçeğini değiştirmiyor ama en çok zaman gömdüğümde bu :D. Başlangıçta kendiniz keşfetmeye çalışın (ki katılıyorum) ancak bir noktadan sonra bakmak zorunda kalabiliyorsunuz.

DLC versiyonu almak en iyisi çünkü oyun kendini DLC'ler ile toparlıyor. Ha hala serinin en kötü oyunu (eski darks souls 1 bile daha iyi bence) olduğu gerçeğini değiştirmiyor ama en çok zaman gömdüğümde bu :D. Başlangıçta kendiniz keşfetmeye çalışın (ki katılıyorum) ancak bir noktadan sonra bakmak zorunda kalabiliyorsunuz.

Bir oyun oynuyoruz sürekli rehber bakarsak ben o oyundan zevk alamıyorum ki anca ne olur takılı kalırsam bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı