Çözüldü Dark Souls 2 Company of Champions'a katılmak oyunu zorlaştırıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Majulayı gezerken Company of Campions diye bir şey bulup katıldım. Katıldıktan sonra da yeni bölgeye geçip Skeleton Lords Boss'una kadar geldim. Yeni bölge beni bayağı zorladı. Özelliklede bossu tam keserken, arkadan bir iskelet gelip indiriyor beni. İnternette biraz gezerken bu Company of Champions denen şeye katılınca oyunun daha da zorlaştığını söyleyenleri gördüm. Bu doğru mu? Eğer doğruysa oyunu tekrar eski haline getirmenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet zorlaştırıyor. Oyundaki bütün düşmanların hasarı ve defansları artıyor, canları aynı kalıyor. Düşmanların hareketleri değişiyor daha doğrusu saldırı ve savunmalarını aynı anda yapma gibi huyları oluyor. Ek olarak invade yeme ihtimaliniz artıyor ve düşmanlar sürekli spawnlanmaya devam ediyor.

Aslında NG+1.5 deniyor o covenant için.

Evet zorlaştırıyor. Oyundaki bütün düşmanların hasarı ve defansları artıyor, canları aynı kalıyor. Düşmanların hareketleri değişiyor daha doğrusu saldırı ve savunmalarını aynı anda yapma gibi huyları oluyor. Ek olarak invade yeme ihtimaliniz artıyor ve düşmanlar sürekli spawnlanmaya devam ediyor.

Oyunu herhangi bir yolla tekrar eski haline getirebilir miyim? En baştan başlamak istemiyorum.

Majulada demircinin arkadasındaki binada kedi NPC var onu kullanabilirsin ya da başka covenanta girerek de çıkmış oluyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı