Çözüldü Dark Souls 2 nasıl tam ekran olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Parz0

Femtopat
Daha fazla  
Uzun zamandır başlamak istediğim ve başlayamadığım bir oyundu Dark Souls 2 bugün başlamaya karar verdim ve oyunu açtığımda oyunun tam ekran olmadığını gördüm biraz araştırmayla oyunun sadece 60Hz monitörlerde tam ekran olduğunu gördüm fakat monitörüm 60Hz desteklemiyor acaba tam ekran şekilde oynamanın başka bir yolu var mı?

Biraz klasik olacak denemişsinizdir belki ama yine de söyleyeyim alt+enter veya F11'e basmak işe yarayabilir belki

Uzun zamandır başlamak istediğim ve başlayamadığım bir oyundu Dark Souls 2 bugün başlamaya karar verdim ve oyunu açtığımda oyunun tam ekran olmadığını gördüm biraz araştırmayla oyunun sadece 60Hz monitörlerde tam ekran olduğunu gördüm fakat monitörüm 60Hz desteklemiyor acaba tam ekran şekilde oynamanın başka bir yolu var mı?
hocam direkt dark souls 2 ye hiç bulaşmayın hayatınızın keyfine bakın ben bulaştım elimdeki tüm gamepadler kırık

Biraz klasik olacak denemişsinizdir belki ama yine de söyleyeyim alt+enter veya F11'e basmak işe yarayabilir belki.

Tabii ki denedim onları ama her alt enter veya F11 yaptığımda otomatik olarak tekrar ayar değişiyor internette bunun sebebine monitörün 60Hz olmaması yazmışlar acaba burada başka çözüm bilen var mıdır diye yazmıştım.

60Hz dışında oynanmaz ama öyleymiş gibi gösterilebilir, patch var bunun için. Buyur:

Yaptım vallaha çok kolay oldu 2 gündür çözüm arıyordum teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı