Dark Souls 2: Scholar of the First Sin Build önerisi

Lydian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Editör, Asistan
Öncelikle selam, bir Dark Souls hayranı olarak nasıl bir Build yapmam konusunda hiçbir fikrim yok. Şu anda sir Alonne'un zırhını kullanıyorum ve silah olarak da 3 farklı Class'tan silahlar kullanıyorum onlarda kısaca şu şekilde: İlk olarak RAW zweinhander ve bunun gibi ağır silahlar veya daha hafif ama DPS'i yüksek bir silah. 2. olarak da retainer staff, magic büyüler için (bu arada lightning, pyromancer ve Dark büyülerine pek hakim değilim). Son olarak da alonne greatbow kullanıyorum tabii bazen light crossbow veya long Bow'a da geçtiğim oluyor. Bu durumda nasıl bir Build yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1) Tek bir Build yapmak mümkün olur mu?
2) PvE için bir Build tavsiyeniz var mıdır hangi yüzükleri kullanmam gerek?
3) Önerdiğiniz Build'i nasıl bir rotasyona sokarsam PvP için uygun bir hale getirebilirim veya farklı bir Build öneriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz biraz fazla şey istiyorsunuz gibi geldi. Elden Ring dışındaki soulslarda karma Build çıkarmak için çok fazla kasılmanız gerekiyor. Eğer ilk oynayışınızsa Dex ya da Str Build'i yapın derim.

Siz biraz fazla şey istiyorsunuz gibi geldi. Elden Ring dışındaki soulslarda karma Build çıkarmak için çok fazla kasılmanız gerekiyor. Eğer ilk oynayışınızsa Dex ya da Str Build'i yapın derim.
bu 5. bitirişim olacak öyle söyleyeyim .d

Daha öncesinde hiç build bakmamıştım hep ya bossların zırhlarını giyiyordum ya da drangleic ya da faraam setleriyle oynuyordum bütün oyunu o yüzden soruyorum bi bakıma da bunlara ek olarak kasılmak da zor değil old giant'ın anılarına gidip sürekli bonfire ascetic basıp kolayca soul kasılabiliyo.

Yeni konular

Geri
Yukarı