Dark Souls 2 ücretsiz Türkçe yama var mıdır?

Scholar of the First Sin sürümü için ücretsiz olarak Phanmetal'ın makine çevirisi, paralı olarak Anonymous'un çevirisi var. Aylık 60 TL'ye hazırladıkları bütün yamalara oyunlar sisteminizde kurulu olduğu sürece erişebiliyorsunuz, aboneliğiniz bitse bile oyunu ya da yamayı silmediğiniz sürece kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Normal sürüm için güvenilir bir yama yok. Şu konuda linki verilen yama için forumdan Karşıt Madde hocam her ne kadar "yamayı yapan bendim, KB'ına kadar değiştirmeden atmışlar, güvenebilirsin." yazmış olsa da bence risk almayın. Bu yama istisna olsa bile site ve "yama" diye paylaşılan virüsler hiçbir şekilde güvenli değil.

Scholar of the First Sin sürümü için ücretsiz olarak Phanmetal'ın makine çevirisi, paralı olarak Anonymous'un çevirisi var. Aylık 60 TL'ye hazırladıkları bütün yamalara oyunlar sisteminizde kurulu olduğu sürece erişebiliyorsunuz, aboneliğiniz bitse bile oyunu ya da yamayı silmediğiniz sürece kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Normal sürüm için güvenilir bir yama yok. Şu konuda linki verilen yama için forumdan karşıt madde hocam her ne kadar "yamayı yapan bendim, KB'ına kadar değiştirmeden atmışlar, güvenebilirsin." yazmış olsa da bence risk almayın. Bu yama istisna olsa bile site ve "yama" diye paylaşılan virüsler hiçbir şekilde güvenli değil.

Phanmetalın yaptığı yamanın kurulumunu hiçbir yerde bulamadım hocam nasıldır bilginiz var mı?

Yamayı bizzat kullanmadığım için tam olarak yardım edemiyorum hocam, kusura bakmayın. Ama yama konusunda yapımcısının yazdığı şekilde yapmayı dener misiniz?
ph.png

Sanırım UXM isimli uygulamayı çalıştırıp bahsedilen bdt dosyasını seçeceksiniz. Klasörde "Tür" kısmında BDT dosyası yazan bir şey yoksa dosya uzantısı gösterme ayarını açıp (internete yazsanız çıkar) bdt uzantılı bi' dosya var mı bakın.
Eğer olmazsa herhangi bir .exe dosyasıyla denediğimde DarkSoulsII.exe'nin seçilmiş olması gerektiği yazıyordu, bdt dosyası yoksa onu deneyin.

Dosyayı bulduktan sonra "Unpack" seçeneğine tıklayacaksınız sanırım.

Dosyayı açtıktan sonra bi' şekilde menu klasörünü ya da menu klasörü içindekileri program içine atıp "Patch" seçeneğiyle oyuna işleyeceksiniz sanırım. Veya Unpack seçeneği oyunu değiştirilebilmeye uygun hale getirip menu dosyalarını oyun klasöründe doğru yere attıktan sonra yama kurulacak olabilir, emin değilim.

Hala aktifse @350070 hocam net bir cevap verebilir belki.

Geri
Yukarı