Dark Souls 3 alınır mı?

Eray Alper

Kilopat
Daha fazla  
Enis Kirazoğlu'nun Dark Souls 1 ve 2'yi bitirmesi beni de gaza getirdi ama Dark Souls 1 Remastered 120 TL ve indirime girmiyor (oyunu torrentten indirip oynamıştım 2-3 boss kesmiştim ama devamlı ölüp aynı yerleri oynamak canımı sıkmıştı, en son öldüğümde sinirlenip silmiştim oyunu.) o yüzden Dark Souls 2'yi alayım dedim ama ilk öldüğümde Dark Souls 1'de yaşadıklarım aklıma geldi, uğraşamam ben bununla deyip iade ettim. Bu arada oyunun karanlık, boğuk atmosferi de beni oyundan uzaklaştırıyor. Ancak Enis Kirazoğlu videosunda Dark Souls 3 için daha çok yeni oyuncu dostu gibi bir şey söylüyor. Sizce Dark Souls 3'ü alsam oynayabilir miyim, atmosferi önceki oyunlar gibi karanlık ve boğuk mu yoksa biraz daha Sekiro gibi mi?

Enis kirazoğlu'nun Dark Souls 1 ve 2'yi bitirmesi beni de gaza getirdi ama Dark Souls 1 Remastered 120 TL ve indirime girmiyor (oyunu torrentten indirip oynamıştım 2-3 boss kesmiştim ama devamlı ölüp aynı yerleri oynamak canımı sıkmıştı, en son öldüğümde sinirlenip silmiştim oyunu.) o yüzden Dark Souls 2'yi alayım dedim ama ilk öldüğümde Dark Souls 1'de yaşadıklarım aklıma geldi, uğraşamam ben bununla deyip iade ettim. Bu arada oyunun karanlık, boğuk atmosferi de beni oyundan uzaklaştırıyor. Ancak enis kirazoğlu videosunda Dark Souls 3 için daha çok yeni oyuncu dostu gibi bir şey söylüyor. Sizce Dark Souls 3'ü alsam oynayabilir miyim, atmosferi önceki oyunlar gibi karanlık ve boğuk mu yoksa biraz daha Sekiro gibi mi?

Hocam hikayesini bilmiyorsanız zaten oyun size sadece zor gelecektir. Bir müddet sonra diyeceksiniz ki "ulan ben niye oynuyorum ki bu oyunu? Bunlar kim? Ben kimim? Ben niye buradayım? Napıyorum?" Deyip kapatıp başka oyuna geçersiniz. Hikayesini araştırırsanız asıl tadını o zaman alırsınız. Tabi oda 3.oyundan başlayarak olmaz. Seriye baştan başlamayacaksanız bence hiç almayın.

Enis kirazoğlu'nun Dark Souls 1 ve 2'yi bitirmesi beni de gaza getirdi ama Dark Souls 1 Remastered 120 TL ve indirime girmiyor (oyunu torrentten indirip oynamıştım 2-3 boss kesmiştim ama devamlı ölüp aynı yerleri oynamak canımı sıkmıştı, en son öldüğümde sinirlenip silmiştim oyunu.) o yüzden Dark Souls 2'yi alayım dedim ama ilk öldüğümde Dark Souls 1'de yaşadıklarım aklıma geldi, uğraşamam ben bununla deyip iade ettim. Bu arada oyunun karanlık, boğuk atmosferi de beni oyundan uzaklaştırıyor. Ancak enis kirazoğlu videosunda Dark Souls 3 için daha çok yeni oyuncu dostu gibi bir şey söylüyor. Sizce Dark Souls 3'ü alsam oynayabilir miyim, atmosferi önceki oyunlar gibi karanlık ve boğuk mu yoksa biraz daha Sekiro gibi mi?

Kolay ama diğer Souls oyunlarına göre kolay en kolay ve kısa souls oyunu bloodborn ondan girmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı