Dark Souls 3 bansız mod yüklemek

kubioftoussaint

Femtopat
Daha fazla  
Dark Souls 3'ü sayısız defa bitirdim ve artık sıkıldım. İnternette gezerken Dark Souls 3'ün modlanabileceğini gördüm ve çok popüler olan The Convergence modunu kurmak istiyorum ama oyunun dosyalarını değiştirmenin ban sebebi olduğunu da biliyorum. Yükleyenler nasıl ban yemeden yüklüyor acaba?

Dark Souls, Online/Rekabetçi bir oyun değil ki. Nasıl veyahut neyden ban yiyeceksin? İstediğin gibi mod yükleyebilirsin, oyun dosyalarında değişiklik yapabilirsin. Problem yaşamazsın.

Dark Souls 3'ü sayısız defa bitirdim ve artık sıkıldım. İnternette gezerken Dark Souls 3'ün modlanabileceğini gördüm ve çok popüler olan The Convergence modunu kurmak istiyorum ama oyunun dosyalarını değiştirmenin ban sebebi olduğunu da biliyorum. Yükleyenler nasıl ban yemeden yüklüyor acaba?
Online girmediğin sürece sıkıntı çıkmıyor.
Dark Souls Online/Rekabetçi bir oyun değil ki. Nasıl veyahut neyden ban yiyeceksin?
Online ı var orada problem yaratıyor.

Online bağlantı yapmadığın sürece sorun yaşamazsın ama bence modu oynayıp bitirdikten sonra Save dosyanı silmeni öneririm.(modlu oynadığın kayıt dosyanı) soft ban atıyorlar ben ban yemiştim. 1 seferlik olmak üzere banı bandai namco ile görüştüğünde kaldırıyorlar. Bilgin olsun. Benden Save dosyamı tamamen silip beklememi istemişlerdi sonra banı kaldırdılar.

Geri
Yukarı