Dark Souls 3 Deluxe Edition alınır mı?

redeemer

Kilopat
Merhabalar,
Dark Souls 3 Deluxe Edition versiyonu %75 indirime girmiş ve 54.50 TL olmuş. Oyunu almak istiyorum ama daha önce hiç Souls oyunu oynamadım. Sizce alınır mı?

Alınır, DLC'ler güzel baya. Ama türe yeniyseniz ve yarıda bırakma ihtimaliniz varsa önce oyunu deneyin, beğenirseniz alırsınız.
Hocam zorluktan kastınız nedir? Daha önce de yazılmış ama tam olarak yazılmamış. Ben klavye mouse ile oynayacağım.
Klavye mouse ile oynanmaz, acı çekersiniz. Gamepad alın.

Gamepad ile oynamak daha konforlu ancak şart değil. Oyunun zorluğu kontrollerden gelmiyor. Düşmanlarını iyice tanıman ve ona göre hamleni belirlemen gerekiyor. Alışana kadar değişik bir deneyim ancak olaya hakim olunca ilerleyiş tatmin edici oluyor.

Tavsiye ederim.

Dost Kayaoğlu' ndan izliyorum şu an zorluğundan değil de pek hoşuma gitmedi oyun. Atmosferi falan pek bana göre değil gibi. Sanki bir amaç yokmuş gibi geldi bana. Bilemedim.

Hocam zorluktan kastınız nedir? Daha önce de yazılmış ama tam olarak yazılmamış. Ben klavye mouse ile oynayacağım.

Düşmanlarının hareketlerini iyi ezberlemen lazım ilk 4-5 saat öyle geçiyor sonra alışınca rahatlıyor oyun.

Geri
Yukarı