Dark Souls 3 kamera sabitleme

Kxfir

Hectopat
Arkadaşlar oyun mükemmel sarıyor ama şu kamera olayı beni bezdirdi ya kamerayı karakterin dönük olduğu yere döndüremiyor muyuz otomatik normal bir TPS oyun gibi yapma ayarı falan yok mu? Karşımdaki düşmak bana bakarak yürüyebiliyor ama ben başka bir yere hareket edince kamerayla karakter ayrı yerlere gidiyor. Varsa bilginiz yardımcı olursanız sevinirim sinirim bozuldu sabahtan beri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her Souls oyuncusunun yakındığı sorun. Maalesef yapamazsın, az önce bende DS3 oynuyordum ve baktığım kadarıyla bulamadım. Bu arada oyun orjinal mi? Öyle ise beraber oynayabiliriz.

Her souls oyuncusunun yakındığı sorun. Maalesef yapamazsın, az önce bende DS3 oynuyordum ve baktığım kadarıyla bulamadım. Bu arada oyun orijinal mi? Öyle ise beraber oynayabiliriz.

Oyunu denemek için korsan yükledim şu an Steam'da 50 TL var 11 Aralıkda indirime giriyormuş galiba o zaman almayı düşünüyorum bir de şu bir düşman varya (bizden bir şey olmaz ne senden ne benden) şu adamın şu sözü beni kanser etti 10 kere öldüm başarıcam umarım

Oyunu denemek için korsan yükledim şu an Steam'da 50 TL var 11 Aralıkda indirime giriyormuş galiba o zaman almayı düşünüyorum bir de şu bir düşman varya (bizden bir şey olmaz ne senden ne benden) şu adamın şu sözü beni kanser etti 10 kere öldüm başarıcam umarım
Hocam ''Kara Hasar'' vuran baltayı aldınız mı? O tür düşmanlara özellikle Kara Hasar çok işe yarıyor.

İlk defa bir souls oyunu oynuyorum silahları nereden bulabilirim?
Öldürdüğün canavarlardan veya saklı yerlerden. Level atlama yerinden ''Şans'' kısmına ağırlık verirsen bu tür silah ve eşyaları bulma olasılığın da artar. Tavsiyem ''Deep Battle Axe'' silahını alman, erken oyunda ve ilerleyen aşamalarda çok güçlü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı