Dark Souls 3 klavye ile oynama

Thaldrea

Hectopat
Steam'den 30 TL'ye Dark Souls 3 almıştım. Oyunu klavye ile oynamak istiyorum ama tutoriali konsol tuşları ile gösteriyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

bu yaz ps4 pro alacağım ama şu anlık controllerim yok. Klavye ile hiç mi oynanamaz ben ilk başlarda biraz iyi oynamıştım klavye ile yani bana normal gelmişti. eğer oyunda tuşlar konsol yerine klavye tuşlarıyla öğretseydi oyunu daha kolay öğrenebilirdim. Ve oyun orijinal

bu yaz ps4 pro alacağım ama şu anlık controllerim yok. Klavye ile hiç mi oynanamaz ben ilk başlarda biraz iyi oynamıştım klavye ile yani bana normal gelmişti. eğer oyunda tuşlar konsol yerine klavye tuşlarıyla öğretseydi oyunu daha kolay öğrenebilirdim. Ve oyun orijinal
Valla kendine güveniyorsan deneyebilirsin. Ancak Old Demon King ya da Nameless King gibi bosslarda takılma ihtimalin var. Yinede seçim senin.

Peki oyunda tutoriali konsol tuşları ile değil de klavye tuşları ile anlatma olasılığı var mıdır?
Tahminimce yoktur. Dediğim gibi Ps4 oyunu normalde.

İnternette çok ufak bir araştırma sonucunda buna ulaştım. Çok az ingilizceniz olsa bile anlayabilirsiniz.

Nameless King'i oyuna koyanın evini ateşler sarsın. Her türlü takılacak o bossta.

Klavyeyle oynanır bence. Başta deneme yanılmayla hangi tuşun ne yaptığını anlayabilirsin. Ayarlar menüsünde kontrollerde de hangi tuş ne yapıyor gösteriyordu diye hatırlıyorum.

Nameless King'i oyuna koyanın evini ateşler sarsın. Her türlü takılacak o bossta.

Klavyeyle oynanır bence. Başta deneme yanılmayla hangi tuşun ne yaptığını anlayabilirsin. Ayarlar menüsünde kontrollerde de hangi tuş ne yapıyor gösteriyordu diye hatırlıyorum.
Nameless King çok zor olsada bence çokta cool bir boss :d

Yeni konular

Geri
Yukarı