Dark Souls 3 sıfırdan başlıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Deadshot87

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. İnternette İngilizce olarak bile araştırdım ama yaşadığım şey ile ilgili hiçbir şeye rastlamadım. Fikri olan varsa lütfen yardımcı olabilir misiniz? Bu başıma 4.kez geliyor ve oyunu bırakma noktasına geldim. Oyunun herhangi bir yerinde ekran kararıyor sanki summon oluyormuş gibi fakat oyun en başa ilk bölüme atıyor. Cemetery of Ash. Yeni başlıyormuşum gibi orada doğuyorum. İşin ilginç yanı ise levelim aynı duruyor. Topladığım itemler duruyor. Sadece bütün bonfire ve bölümler siliniyor. Ayrıca Firelink Shrine'a gittiğim zaman orada takılıp kalıyor. Oradaki bonfiredan bir yere gidemiyorum. Bu başıma 4. kez geliyor. İnanılmaz soğudum. Bilgisayara format attırdım tekrar yükledim yine aynı sorun. Saatlerce belki günlerce oynuyorsun bir anda bütün her şey gidiyor sıfırlanıyor. Bu bir bug mı yoksa hackerların bir işi mi çözemedim henüz internette bunla ilgili bilgi yok. Bandai Namco'ya da ticket açtım cevap bekliyorum. Eğer aynı sorunu yaşayan varsa ya da bilgisi olan lütfen yardım edebilir mi? Teşekkürler.

Yani tabii ki alınıp başlanılabilir ama sorunun ne zaman olacağı belli değil o zaman da size cevap vermem duruma bağlı olarak ye hemen ya da belki bir hafta sonra olacaktır :D Çünkü bu sorun random oluyor. İkinci bir konu ise Dark Souls 3 oyununun yarısı Online'dır. Offline oynayacaksam, invade ve summon yapmayacaksam, arada gerçek oyuncularla kapışmayacaksam bu oyunu oynamanın bir mantığı kalmaz. Eğlencesi orada işin. Ama dediğinizi deneyeceğim eğer bir sorun olmazsa muhtemelen hackerlar bu işin içindedir demektir. Bu da oyunu çok kötü bir şekilde baltalar.
Sorun sadece Ember basılıyken oluyorsa dediğiniz gibi hilecilerle alakalı olabilir.

Sorun sadece Ember basılıyken oluyorsa dediğiniz gibi hilecilerle alakalı olabilir.

Aynan az önce yabancı forumlarda buldum sorunu. Yeni daha bu ay çıkan bir hile silsilesi imiş. Herkes etkileniyor. İki çözümü var. Ya Nexus Modtan Blue Sentinels modunu indirip kuruyorsun bu sorunu engelliyor. Ya da oynarken Save dosyanı manuel bir şekilde belirli aralıklarla kopyalaman. Eğer başka Dark Souls oyuncuları olursa yardımım dokunsun. Teşekkürler cevaplar için iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı