Dark Souls 3 Türkçe Yama Nereden indirilir?

Yamayı yapan arkadaş aldığı bazı tepkilerden dolayı yamayı kaldırdı. Şu anda başka bir yaması yok ama oyunu oynamak içinde ağır bir ingilizceye gerek yok zaten zevkle oynayabilirsin İngilizce olarak da.

Bende şu an oyunun 245. Saattindeyim sana tavsiyem her yeri iyice dolaş gizli geçitleri bul oyunun lore kısmına iyi bak daha çok zevk alırsın. Tekrar tekrar oynadıkça daha çok şey keşfediyorsun. Oyunla ilgili aklına takılan olursa steam nickname : Dotaya. Ekleyip sorabilirsin

Hocam Lady Butterfly'ı daha yeni kestim, şu anda ne yapmam uygun olur ? Bir soru daha videosunu izlediğim adamın kılıcı mor falan oluyor o nasıl yapılıyor?
Ashina Castle'dan devam et, oyun seni yönlendirir. O kılıç şeysi de Divine Confetti tarzı itemlerle yapabilirsin ama normal bosslarda kullanma. Headless, Schimen Warrior tarzı bossları Divine Confetti olmadan kesemezsin.

Dark Souls 3'de Sekiro'da bütün başarımların tamamlamış bir souls severim. Sekiro'da shimadanında dediği gibi Ashina Castle'den devam et fakat her yeri tekrar tekrar gezdiğine emin ol protezi kullanmak sana kolaylık sağlar ve küçük bir tüyor daha vereyim souls serisi saldırı üzerine kurulu bir fight sistemi benimsemiş olsa da Sekiro bunun tam tersi savunma yap düşmanın saldırı yapmasına izin ver aceleci davranma. İyi oyunlar bol keyifler.

Ashina Castle'dan devam et, oyun seni yönlendirir. O kılıç şeysi de Divine Confetti tarzı itemlerle yapabilirsin ama normal bosslarda kullanma. Headless, Schimen Warrior tarzı bossları Divine Confetti olmadan kesemezsin.

Oyunu bitirdim ve Shura ending yaptım fakat shura tam olarak ne demek anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı