Dark Souls Boss Savaşı

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar oyunda yeniyim biraz tabiki zorlanacağım oyunun kendisi zaten zor ama 2 gündür bir boss savaşını kazanamıyorum.
Daha oyunun başındayım ilk başta warrior ve knight arasında kalmıştım sonradan knight tercih ettim. Tatlı tatlı ilerledim ilk bölümü geçerek zindandan kurtuldum. Daha sonra 2. boss olan taurus demonla yüzleşiyorum ve çıldırdığım dakikalar başlıyor. Yahu zaten alan dar, ha kale surları ha evin balkonu o boyutta bir alanda boss savaşı yapmanın gerginliği bir yandan, öte yandan taurusun çevikliği tam kaçtım diyorum ani bir dönüşle bir koyuyor ya canım yarıya iniyor yada ben aşağı iniyorum. Oyunun güzel yanıda zorluğu zaten ama genç yaşta kanser hastası olmak istemiyorum :D Her türlü öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum oyunla ilgili. Dövüş ve savaş teknikleri stratejileri bosslar hakkında bilgiler taktikler ne olursa olsun önerinize açığım.

Önce merdivenlerden yukarı tırman okçuları öldür sonra aşağı in biraz ilerle bossu görür görmez geri koş merdivenlerden yukarı çık sonra boss tam altına geldiği zaman aşağı onun üzerine atla ve saldırı tuşuna bas yüksek damage vericek. Ardından tekrar yukarı çık tekrar üzerine atla o şekilde kesebilirsin. Oyun aslında zor değil yalnızca alışman gerekiyor alıştığın zaman kolay gelmeye başlıyor.

Yahu bu oyunda sadece ''bug'' ile geçebileceğin boss var. Ya hasta olacaksın oyun başında yada birkaç defa deneyip geçemediğin yerin videosunu izleyeceksin o da ne kadar zevkli olur bilemiyorum. (korkutmak gibi olmasın ama :))

Yahu bu oyunda sadece ''bug'' ile geçebileceğin boss var. Ya hasta olacaksın oyun başında yada birkaç defa deneyip geçemediğin yerin videosunu izleyeceksin o da ne kadar zevkli olur bilemiyorum. (korkutmak gibi olmasın ama :))

O bugı ilk denemede yapmak zorunda yoksa bir kere ölüp geri gelirse o bug bir daha çalışmıyor ve uzun yoldan bossu öldürmek zorunda kalıyorsun benim başıma gelmişti başka karakterde direkt bug ile geçtim sonra.

O bugı ilk denemede yapmak zorunda yoksa bir kere ölüp geri gelirse o bug bir daha çalışmıyor ve uzun yoldan bossu öldürmek zorunda kalıyorsun benim başıma gelmişti başka karakterde direkt bug ile geçtim sonra.
Vay be, ben birkaç ölmeden sonra uyguladım diye hatırlıyorum ama sonra, başka tarafa yönelmiştim zaten. Yanlış hatırlıyorum demek ki.

Vay be, ben birkaç ölmeden sonra uyguladım diye hatırlıyorum ama sonra, başka tarafa yönelmiştim zaten. Yanlış hatırlıyorum demek ki.

Eğer aynı bosstan bahsediyorsak;
Başta zırh setini alıp geri kapının oraya koşarsan peşinden geliyor ancak kapının önüne geldiğinde alev atmıyor direkt saldırıyor ve kolu buga giriyor o şekilde sıkışıyor sonra bir vuruşta tek atıyorsun. Ama bir kere ölürsen ve sonra bunu yapmaya çalışırsan beyaz kapıdan girer girmez boss seni gördüğü için kapının oraya geliyor ve direkt alev atıyor o yüzden bug çalışmıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı