Dark Souls evrenine benzer kitap önerisi

Solmajor

Decapat
Normalde fantastik kitap ve filmleri sevmem. Her zaman klasik kitap okumuşumdur; lakin Dark Souls ve Elden Ring en sevdiğim oyun serisi olduğu ve defalarca bitirdiğim için şovalyelerin büyük yaratıkları kestiği bir kitap okumak istedim. Ama internette fantastik kitap arattığımda tam olarak istediğim şeyi bulamıyorum. Önerebileceğiniz bir şey var mı?

Kitap değil fakat manga önerebilirim. Kendisi souls like hikayelerin-oyunların da atası olan berserk serisine kesinlikle bakmalısın. Eğer manga okumak zor geliyorsa 1997 yapımı animesi ile de başlayabilirsin. İlk birkaç bölüm karakter derinliği yaratmak amacı ile yapıldığı için biraz durgun gelse de bir noktadan sonra tamamen açılıyor. Hayatımda manga okumamış bana 3 gün içerisinde 400 sayı manga okutan yapımdır aynı zamanda kendisi.

Solo leveling ve omniscient readers vievpoint. Bunlar manga yani çizgi roman tarzında ama bir şans verip oku tam söylediğin şeyleri kapsıyor okuduktan sonra teşekkür edersin.

Kitap değil fakat manga önerebilirim. Kendisi souls like hikayelerin-oyunların da atası olan berserk serisine kesinlikle bakmalısın. Eğer manga okumak zor geliyorsa 1997 yapımı animesi ile de başlayabilirsin. İlk birkaç bölüm karakter derinliği yaratmak amacı ile yapıldığı için biraz durgun gelse de bir noktadan sonra tamamen açılıyor. Hayatımda manga okumamış bana 3 gün içerisinde 400 sayı manga okutan yapımdır aynı zamanda kendisi.

Berserki nasıl unuttum bir de o var tabii.

Ayrıca solo levelingin animesinin zaten 2 3 bölümünü izlersen gerçe hayat Elden Ring gibi bir şey olduğunu anlarsın zaten 2 güne bitirirsin.

Ne olur izle dediğin şekilde bir zevkin varsa aşık olursun seriye

Witcher zaten kitaptan uyarlama birçok kitap var seride eğer bilmiyorsan. Dizisinden zaten muhtemelen içeriği biliyosundur ama kıyasen DS kadar kasvet dolu ve karanlık olmasa da yine bu da kılıçlı bir adamın pata küte canavar avlaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı