Okuduğum kitaplara benzer kitap nasıl bulabilirim?

Yiğit_17

Decapat
Yer
Ankara/Gölbaşı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600 AF 3.40 GHz
Saphire Nitro Rx590 8Gb
Fury beast 16gb 3200MHZ x1
Kioxia exceria G2 1TB
Gigabyte B450M-K
MSI MAG A600DN
Redmi Note 11 Pro
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar okuduğum kitaplara benzer kitap arıyorum normalde kitap seçen birisi değilim fakat etrafımdaki kişilerin okudukları kitapları okurken sanki okumuyormusum gibi geliyor. Lisede olduğumdan hocalar kitap önermiyor. Zevkime uygun kitap nasıl bulabilirim?

Favori kitaplarım
1. Oscar ve çilek kokulu kız- Şafak Uysal.
2. Koşmak İstiyorum - Wendelin Van Draanen.
3. Esrarlı Ada- Jules Verne
4. Düşler Atlası - Özgür Balpınar, diğer 2 kitabını da okudum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar okuduğum kitaplara benzer kitap arıyorum normalde kitap seçen birisi değilim fakat etrafımdaki kişilerin okudukları kitapları okurken sanki okumuyormusum gibi geliyor. Lisede olduğumdan hocalar kitap önermiyor. Zevkime uygun kitap nasıl bulabilirim?

Favori kitaplarım.
1. oscar ve çilek kokulu kız- şafak uysal.
2. koşmak istiyorum - wendelin Van draanen.
3. esrarlı ada- jules verne.
4. düşler atlası - özgür balpınar, diğer 2 kitabını da okudum.

Ben chat GPT'den öneri alıyorum genelde güzel kitaplar oluyor önerdikleri.

Buraya sorabilir misin misal okumayı sevenler var ise? Mesela Esrarlı ada aslında bir devam kitabıdır. İlk başlangıcı Denizler Altında 20bin fersahtır. Okumadı isen öneririm.

Buraya sorabilir misin misal okumayı sevenler var ise? Mesela esrarlı ada aslında bir devam kitabıdır. İlk başlangıcı denizler altında 20bin fersahtır. Okumadı isen öneririm.

Daha önce duymuştum hocam listeme ekliyorum.

Daha önce duymuştum hocam listeme ekliyorum.
Biraz daha konu sevdiğin içerik vs belirtirsen illa ki yazarlar yardımcı olacaklardır. Forumda var bunla ilgilenenler. Benden de güzel bir seri "3 Silahşörler" Alexandre Dumas devamı "Demir Maske" Alexandre Dumas.

Site var buna göre ama okuyanların okudukları kitaplara bakarak öneriyor. Adını İngilizce yazmalısınız.

Tamam hocam.

Biraz daha konu sevdiğin içerik vs belirtirsen illaki yazarlar yardımcı olacaklardır. Forumda var bununla ilgilenenler. Benden de güzel bir seri "3 silahşörler" alexandre dumas devamı "demir maske" alexandre dumas.

Hocam aile, dostluk, aşk, doğa, sevgisi, macera, bilim gibi konulu kitaplar favori kitaplarımın konuları.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı