Çözüldü Dark Souls Remastered Koşma Tuşu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NeocruZZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu videodaki gibi koşmam gerekiyor fakat oyunda koşma tuşunu bulamadım. Klavye, mouse ile oynuyorum. Zıplama tuşu da geri atılma tuşu da space olarak görünüyor. Geri atılmayı CTRL tuşuna alıyorum fakat yine de oyun içinde zıplamıyor space ile. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Space e basılı tutup koşarken space tuşuna tekrar basarsanız zıplarsınız. Oyunun zıplama tuşuyla koşma tuşunun aynı olması gerçekten de çok sinir bozucu.
Hocam Allah aşkına Dark Souls oynamayın sonra bilgisayarım niye kırıldı diyeceksiniz.
Ama koşma tuşu Space + W sanırım.
Hocam şimdilik ilk 2 bossu rahatlıkla kestim. Bu arada evet koşma tuşu Space+ W imiş. Fakat yuvarlanma ve zıplama tuşları da aynı. Bu neden böyle anlamadım çok saçma olmuş. Değiştirebiliyor olsaydık en azından.
Space e basılı tutup koşarken space tuşuna tekrar basarsanız zıplarsınız. Oyunun zıplama tuşuyla koşma tuşunun aynı olması gerçekten de çok sinir bozucu.

Konsol kontrol şemasını değiştirmedilerse o zaman tekme atmak için de W + Sol tık falan kullanmak lazım herhalde.
Hocam Allah aşkına Dark Souls oynamayın sonra bilgisayarım niye kırıldı diyeceksiniz.
Ama koşma tuşu Space + W sanırım.
Kendimce bir ayar yaptım şimdilik. Koşma ve yuvarlanmayı shift olarak ve zıplamayı da space olarak ayarladım. Bir nebze daha rahat oldu çünkü space tuşum bozuk :D Teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için.

Geri
Yukarı