Dark Souls Remastered Slow Motion sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar.

GT710M.

4 GB RAM.

Intel i5-3470

Arkadaşımın bu özellikte bir laptopu var ama oyun bayağı yavaş çalışıyor. İnternette bir sürü video denedik ama hiçbiri olmadı. Videolara bakıyorum, herkes rahat bir şekilde oynuyor. Bunun bir çözümü var mı?

Çünkü oyun sistemin için fazlasıyla yetersiz.
Minimum sistem gereksinimlerini bile karşılamıyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Evet baktığıma göre en az bir 8GB RAM lazımmış. RAM artırılsa bu sorun gider mi?
Gitmez.

Oyun 60 FPS altı çalışınca öyle oluyor bende aynısını yaşamıştım.
Örneğin 30 FPS oynamaya çalışırsanız %50 hızla oynamış olucaksınız.

Remastered olmayan sürümü falan oynayamazsınız. Remastered olmayan versiyonu boşuna kaldırılmadı Steam'den. İnanılmaz kötü bir PC portu. Remastered versiyonunda 30 FPS alıyorsanız ilk versiyonunda 10 FPS falan alırsınız emin olun. O yüzden boşuna denemeyin. Ama o sisteme benzer bir sistemle Dark Souls II'yi medium ayarlarda 50-60 FPS oynamıştım o yüzden Dark Souls II deneyin derim.

Remastered olmayan sürümü falan oynayamazsınız. Remastered olmayan versiyonu boşuna kaldırılmadı Steam'den. İnanılmaz kötü bir PC portu. O yüzden boşuna denemeyin. Ama o sisteme benzer bir sistemle Dark Souls II'yi medium ayarlarda 50-60 FPS oynamıştım o yüzden Dark Souls II deneyin derim.
Hocam ben remastered olmayan sürümü oynuyorum şuan.
Baya uğraştım ama HD Graphics 2000 ile 30FPS alıyorum, bunun hakkında blog bile yaptım.
Dark souls 2 oynasın bence en zor dark souls.(Dark souls 3 1 ay içeresinde oynayacağım.)

Yeni konular

Geri
Yukarı