Dark Souls serisi indirime girer mi?

Matany

Hectopat
Önümüzde ki günlerde Cadılar Bayramı indirimi ve sonbahar indirimi var sizce Dark Souls serisi indirime girer mi? Firma pek indirim yapmadığından malum yolları da düşünmüyor değilim.

FromSoftware maalesef öyle indirim yapan bir firma değil. Dark Souls serisine yaz indirimlerinde dahi indirim uygulamadan satışı yapan bir firma nasıl olsa.

İndirime belki girer girerse de iyi fiyatlara geleceğini düşünmüyorum ancak paket olarak güzel fiyatlara düşerse DS2 Remastered ve DS1'i alıp seriyi tamamlamayı düşünüyorum ben de.

FromSoftware maalesef öyle indirim yapan bir firma değil. Dark Souls serisine yaz indirimlerinde dahi indirim uygulamadan satışı yapan bir firma nasıl olsa.

İndirime belki girer girerse de iyi fiyatlara geleceğini düşünmüyorum ancak paket olarak güzel fiyatlara düşerse DS2 Remastered ve DS1'i alıp seriyi tamamlamayı düşünüyorum ben de.

İndirimleri FromSoftware değil Bandai Namco yapıyor diye biliyorum. Bandai zaten cimri bir firma. Pek indirim beklenmez.

İndirimleri FromSoftware değil Bandai Namco yapıyor diye biliyorum. Bandai zaten cimri bir firma. Pek indirim beklenmez.

Aslında anime oyunlarını fazlasıyla indirime sokuyor Bandai Namco. FromSoftware'nin yaptığı oyunlarda bir cimrilik söz konusu.

Dark Souls 3 almak için 2 büyük indirim beklemiştim anca gelmişti.

Geri
Yukarı