Dark Souls serisi indirime girer mi?

Matany

Hectopat
Önümüzde ki günlerde Cadılar Bayramı indirimi ve sonbahar indirimi var sizce Dark Souls serisi indirime girer mi? Firma pek indirim yapmadığından malum yolları da düşünmüyor değilim.

Zam yedikten sonra indirim yapmaya başladılar. Fakat tabii zamlı fiyat olunca çok bir manası kalmıyor.

FromSoftware maalesef öyle indirim yapan bir firma değil. Dark Souls serisine yaz indirimlerinde dahi indirim uygulamadan satışı yapan bir firma nasıl olsa.

İndirime belki girer girerse de iyi fiyatlara geleceğini düşünmüyorum ancak paket olarak güzel fiyatlara düşerse DS2 Remastered ve DS1'i alıp seriyi tamamlamayı düşünüyorum ben de.

Zam yedikten sonra indirim yapmaya başladılar. Fakat tabii zamlı fiyat olunca çok bir manası kalmıyor.
Zam ile alakası yok indirimin. Türkiye'de indirime girdiğinde yurtdışında da indirime giriyor ve orda zamlanmadı.

Umarım indirime girer sekiro ve elden ring fulledim sıra dark soulsda

İndirimleri FromSoftware değil Bandai Namco yapıyor diye biliyorum. Bandai zaten cimri bir firma. Pek indirim beklenmez.

İndirimleri FromSoftware değil Bandai Namco yapıyor diye biliyorum. Bandai zaten cimri bir firma. Pek indirim beklenmez.

Aslında anime oyunlarını fazlasıyla indirime sokuyor Bandai Namco. FromSoftware'nin yaptığı oyunlarda bir cimrilik söz konusu.

Dark Souls 3 almak için 2 büyük indirim beklemiştim anca gelmişti.

Aslında anime oyunlarını fazlasıyla indirime sokuyor Bandai Namco. FromSoftware'nin yaptığı oyunlarda bir cimrilik söz konusu.

Dark Souls 3 almak için 2 büyük indirim beklemiştim anca gelmişti.

Hocam DS3 ve DS1 almak istiyorum ama sizin beklediğiniz kadar da beklemek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…