Dark Souls'a zamanla alışılabilir mi?

Bodoslamaya dalma düşmanlara düşük levelerde biraz kasman gerekiyor ki sonrasında çileden cikmayasın. Ayrıca şahsi tavsiyem kalkan kullanma! Yeni oyuncuların çoğu kalkanla başlıyor bu sizi daha defansif oynamaya yönlendiriyor. Bunun yerine daha saldırgan oynayın, zamanında kaçınmayı ve parry yapmayı öğrenin. Unutmayın bu oyunu 14-15 level ile bitirmek bile mümkün. Türkçe yaması vardı diye hatırlıyorum hangi bossa nasıl yaklaşacağınızı planlayın. Biriktirdiginiz ruhları yeni bölümlere ilerlemeden önce harcayın level yükseltin yetmiyorsa tamam bomba vs alın. Her düşmanın mutlaka bir zayıflığı oluyor bunları kavramaya çalışın. Ben tüm souls oyunlarını ve Bloodborne'u birkaç kez bitirdim emin olun zor değil ve verdiği başarma hissiyatı benzersiz.

Sabırsız ve yenilgiye katlanamayan biriyseniz bence oynamamalısınız. Ben ilk boss karakterini gördükten sonra oyunu bırakıp iade etmiştim, gelemiyorum öyle uğraşmaya. Oyun oynarken keyif almam lazım, kendimi o oyunun içinde hissetmek lazım, bana göre Dark Souls serisi adamı sinir hastası edecek türden bir oyun, dövüş mekanikleri olsun, özellikle save sistemi olsun, cidden berbat.

Sabırsız ve yenilgiye katlanamayan biriyseniz bence oynamamalısınız. Ben ilk boss karakterini gördükten sonra oyunu bırakıp iade etmiştim, gelemiyorum öyle uğraşmaya. Oyun oynarken keyif almam lazım, kendimi o oyunun içinde hissetmek lazım, bana göre Dark Souls serisi adamı sinir hastası edecek türden bir oyun, dövüş mekanikleri olsun, özellikle save sistemi olsun, cidden berbat.
Yenilgiyle ilgili değil bence siz hack and slash tarzı oyunlar sevdiğiniz icindir. Bence bir daha fırsat verin ama bu sefer biraz sabredin hikaye sizi içine çekecektir . O zaman da siz bırakmak istemezsiniz. Her eşyanın her itemin açıklamasını okursunuz en ufak bilgi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı