Dark, TX delta, aerocool marka bilgisayar kasaları

Ritualist

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Ahşap üst yüzey işlemcisi
Merhaba arkadaşlar, bu kasalar hakkında bilgi almak istiyorum. Fiyatları uygun ve özellikleri güzel (toz filtresi,vidasız montaj vs.)
250-300 TL kasalar ile hemen hemen aynı özellikteler ve 100 tl civarı fiyatları.
Oyuncu bilgisayarları için bu kasalar işimizi görür mü ?
Benim almak istediğim kasa Aerocool Strike-X One 2 x USB 2.0, 12cm Fan, SSD Ready Mid-Tower Siyah listenin ilk sırasındaki kasa. Sizce değer mi bu kasalardan başka birini önerir misiniz ? :confused: Dark kasaların görünüşüde çok hoş. Yorumlarınız için teşekkürler. :rolleyes:

Aerocool Mechatron Review | techPowerUp
Corsair 400R'nin 9.6 puan aldığını düşünürsek pek iyi bir sonuç değil. :D

Ama 7.5 te az puan değil bence. Dolar düşük olsa 400R almak istiyordum ama 7.5 te az puan değil :D

- - - Güncellendi - - -

PSU varmı elinde ? Varsa kaç W ?

PSU yok elimde uzun zamandır araştırma yapıyorum. Bu kasaları bulmadan önce 550'lik bir kasa alacaktım şimdi 80plus lu psulara bakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bu yeni çıkmış. Fiyatından görünüşünden dolayı bunu bayağı sevdim. Hemde içinde 80plus 750W psu var.

TeknoBiyotik: Dark Sub-Zero 80Plus 750W, 4xUSB (2xUSB3.0, 2xUSB2.0), 2x12 cm Fan, SSD Ready ATX Siyah Oyuncu Kasası - Kasa - PC Bileşenleri

Arkadaşım önerdiğin kasa müthiş bir parça. Toz filtreleri çok hoşuma gitti. Görünüşü de ben bir oyuncu kasası gibi fantastik. Sub-zero'da hayranı olduğum bir dövüşcüdür :) Hem 80 plus bronz serfitikası olması hem 750w olması ve büyük bütçeli kasaların özelliklerine sahip olması beni al diyor bana :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı