DarkComet Rat kullanılan bilgisayara zarar veriyor mu?

GoudNanonim

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
DarkComet Zarar verir mi?
Kısaca: Diyelim hack yapmak için DarkComet Rat indirdiniz (Yapanlara soruyorum.), DarkComet Rat bilgisayaranızı yavaşlatıyor mu?
Hileyi yiyen kişinin bilgisayarına değil, yapan kişinin bilgisayarını yavaşlatıyor mu veya zarar veriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs yollama programı virüslü mü? Tabii ki evet :D. Burada lütfen "heçkırlık" sevdanızdan vazgeçin ve zaten bunlar şu an Defender'dan bile bulunabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yav agalar, kullanan biri yazsın kendi bilgisayarımızı yavaşlatıyor mu? Soruya cevap verin lütfen ekstra cevaba gerek yok xd.
Kullanan birinin cevap vermesine gerek yok, sistem gereksinimlerin iyi ise niye sende kasma yapsın en basiti, eğer yapıyorsa zaten virüslenmişsindir kolay gelsin.

Darkcomet orijinal sürümü hiçbir yerde yok. Birileri içine sizin yaptığınız gibi bir şeyler sıkıştırmış olabilir. Yavaşlatabilir. Kullanmayın.

Sen indir onu bilgisayarın yavaşlasın. Bu sevdadan vazgeç. Sonra bilgisayarım yavaşladı diye konu açarsın.

Güvenilir bir site bu programı yayınlarsa güvenirlikten uzaklaşır, tabii ki sizin dediğiniz merdiven altı virüs siteleri değilse 😏
Benim indirdiğim yerde yoktu. Güvenilir site derken hack tool olan site. Yanlış anladın galiba.😏
DarkComet Zarar verir mi?
Kısaca: Diyelim hack yapmak için DarkComet Rat indirdiniz (Yapanlara soruyorum.), DarkComet Rat bilgisayaranızı yavaşlatıyor mu?
Hileyi yiyen kişinin bilgisayarına değil, yapan kişinin bilgisayarını yavaşlatıyor mu veya zarar veriyor mu?
Sanal makine kur onun içinde yap işini.

Yeni konular

Geri
Yukarı