Darkflash BF1 RGB mid Tower vs Rampage chaser 4X LED fan Full şeffaf

İkisi de alınmaz, 450 TL gibi güzel bir bütçeye bilindik markaları tercih etmenizi öneririm. Önerebileceğim kasalar:
Sharkoon RGB FLOW Led Panel ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Arctic P12 fanından 3 adet alıp takarsanız çok güzel olur)
Darkflash Aquarius-mesh Rgb Mid Tower Kasa Psu Yok - n11.com (Evet markası Darkflash, lakin mesh ve kasaları kaliteli)
Zalman T7 USB 3.0 Siyah ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com (Yine bu kasaya 3 adet Arctic P12 güzel gider)
RGB fan olayına çok takılmanızı önermem, önceliğiniz performansı olsun ki iyi bir hava akışı ile sisteminizi soğutabilsin. RGB led şerit bile alıp daha güzel hale getirebilirsiniz.

İkisi de alınmaz, 450 TL gibi güzel bir bütçeye bilindik markaları tercih etmenizi öneririm. Önerebileceğim kasalar:
Sharkoon RGB FLOW Led Panel ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Arctic P12 fanından 3 adet alıp takarsanız çok güzel olur)
Darkflash Aquarius-mesh Rgb Mid Tower Kasa Psu Yok - n11.com (evet markası darkflash, lakin mesh ve kasaları kaliteli)
Zalman T7 USB 3.0 Siyah ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com (yine bu kasaya 3 adet Arctic P12 güzel gider)
RGB fan olayına çok takılmanızı önermem, önceliğiniz performansı olsun ki iyi bir hava akışı ile sisteminizi soğutabilsin. RGB LED şerit bile alıp daha güzel hale getirebilirsiniz.

Hocam darkflash neden kötü ki? 2 tane büyük ön fan 1*12 cm arka fan. RGB'ye takılmadım beni kasanın fanları cezbetti markanın önemli olmadığını düşünüyorum.

Hocam darkflash neden kötü ki? 2 tane büyük ön fan 1*12 cm arka fan. RGB'ye takılmadım beni kasanın fanları cezbetti markanın önemli olmadığını düşünüyorum.
Darkflash kötü değil, fiyatına göre güzel kasaları var. Ancak o tür kasaları önermiyorum. Büyük fanı olsa da büyük fanlara mesh panel gider, yanlardan havayı düzgün bir şekilde içeri atamayabilir. Attığım kasalara göz atmanızı öneririm, 450 TL'ye kadar fan eklemesi olan kasalar bile alınabiliyor ve hava akışı falan çok iyi kasalar.

Geri
Yukarı