Elektronik DarkFlash DK431 e-ATX kasa siyah 1651 TL beyaz 1843 TL

Evet orayı diyorum, bir de beyaz RGB mi Rainbow mu? Satıcı 8 renk dedi. Resete basıp renk mi değiştiriyor?
Beyaz olan o şekilde. Siyah olan rainbow dönen efekt sadece.

1691082021309.png

Evet orayı diyorum, bir de beyaz RGB mi Rainbow mu? Satıcı 8 renk dedi. Resete basıp renk mi değiştiriyor?
Beyaz olanda kontrolcü olmadan 8 mod var. Tek renkler var bide bir kaç mod işte.

Nays ve kupon yaparak daha uygun olur. Nisan ayında 1193 TL'ye almışız. Malum dolar uçtuğu için fiyatlar böyle olmuş ama hala bu özelliklere göre alınabilir kasa. Bende siyahı var zaten şimdi beyazını alıyorum.

Siyah:

Beyaz:

Not: Örnek olsun diye fotoğraf bıraktım. Fanları kendi fanları değil ben değiştirdim. Üzerindeki fanlar farklı.

Eki Görüntüle 1887840

Eki Görüntüle 1887841
hocam hangi fanları kullandınız. bende de gaming pro 3080 var sizinkiyle aynı model şuanki kasamda fazla ısınıyor, hava sirkülasyonundan dolayı derece farkı vs yaşadınız mı? bilgilendirirseniz çok sevinirim günlerdir sadece kasa arayışındayım.

hocam hangi fanları kullandınız. bende de gaming pro 3080 var sizinkiyle aynı model şuanki kasamda fazla ısınıyor, hava sirkülasyonundan dolayı derece farkı vs yaşadınız mı? bilgilendirirseniz çok sevinirim günlerdir sadece kasa arayışındayım.
Ben Asiahorse fanlarını kullanıyorum en düşük devirde. Kasanın alt kısmında sadece psu var gereksiz kabloları ve hdd yuvasını söktüm. Alttaki fanlar sadece görüntü değil iş yapsın diye. Fanları bırakayım.

Geri
Yukarı