darkFlash dls 480 mid Tower alınır mı?

Bütçe
1500

Laminon

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller, birkaç öneride darkFlash dls 480 mid Tower adlı kasayı görünce gözüme takıldı sizce alınır mı? Pek Türkçe içerik bulamadığım için kasa hakkında tam bir fikrim yok maksimum 1500 TL bütçede nasıl bir kasadır?
PSU olarak XPG Core Reactor var işlemci soğutucu olarak da büyük ihtimal fuma 2 alacağım ekran kartını da 3 fanlı düşünüyorum yakında bir zamanda 6750XT alacağım gibi model konusunda kararsızım. Uyumlu mudur bu parçalar? Ve fanları sessiz mi? Genel olarak nasıl bir kasadır? Yorumlarınızı bekliyorum. Ya da 1500 TL maksimum olacak şekilde kasa önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata tek alternatifi yine aynı markanın ürünü olan DLX-21'dir.

İkisi de gerek sıvı soğutma desteği olsun, gerek geniş iç hacim olsun, gerek sundukları ek özellik olsun fiyatları dahilinde rakipsizler. Marka ve malzeme olarak elbette daha kalitelileri var ama overall bakarsak bu bütçenin kralı DLS-480 ve DLX-21'dir.

Bahsettiğiniz ürün görseli bazı sitelerde.
3 ön ö üst 1 arka RGB yani toplamda 7 fanlı gibi görünse de
Özellikler bölümünde fan sayısı olarak 4'a det belirtilmiş durumda.
Yani 3 ön 1 arka
Ürünü kullanan varsa deneyimlerini paylaşır ama
Görselden kaynaklı 7 fan var algısına kapılmayın diye bu yorumu yapmak istedim.

Sağ olun hocam ben yakın zamanda alayım peki bir konuda fikrini alayım Lian Li Lancool 215 bu fıyatlara düşürse siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? @BerkayZ87

Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için onu fark ettim. @kronik1907

Sağ olun hocam ben yakın zamanda alayım peki bir konuda fikrini alayım Lian Li Lancool 215 bu fıyatlara düşürse siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? @BerkayZ87

Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için onu fark ettim. @kronik1907
Malzeme kalitesi ve sessizlik açısından Lancool 215, geniş iç hacim ihtiyacı duyuyorsan ve GPU holder, menteşeli cam gibi ekstralar hoşuna gidiyorsa direkt DLS-480.

Ben DLS-480 tercih ederdim. Lancool II Mesh kullanıcısıyım bu arada. Kasa gerçekten çok kaliteli ancak bu denli premium bir kasanın küçük iç hacime sahip olması üzücü.

Malzeme kalitesi ve sessizlik açısından Lancool 215, geniş iç hacim ihtiyacı duyuyorsan ve GPU holder, menteşeli cam gibi ekstralar hoşuna gidiyorsa direkt DLS-480.

Ben DLS-480 tercih ederdim. LANCOOL II Mesh kullanıcısıyım bu arada. Kasa gerçekten çok kaliteli ancak bu denli Premium bir kasanın küçük iç hacime sahip olması üzücü.

Sağ olun hocam teşekkürler fikirleriniz ve zamanınızı ayırdığınız için.

Geri
Yukarı