DarkFlash DLX21 alınır mı?

GregX

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler dilerim. Kusura bakmayın biraz fazla sorum olacak.

S340 Elite kasamın hava akışından memnun olmadığım için bir kasa almaya kara verdim. Araştırmalarım sonucu dlx21 isimli kasayı buldum. Gayet hoşuma gitti. Almayı düşünüyorum ancak şöyle bir sıkıntı var. Kasa ile 750W PSU geliyor. Benim ise şu an aktif olarak kullandığım PSU Xigmatek Odin O700W. Kasanın içindeki PSU'nun marka ve modeli berlirtilmemiş. Benim PSU'dan kaliteli olup olmadığını bilmiyorum. Ancak yüksek ihtimalle aigo markasının bir PSU'su. Eğer bu kasayı alırsam sizce aigo mu yoksa Odin O700'den mi devam etmeliyim?

İkinci bir sorun ise şu, normalde kasanın fotoğraflarında göbekten aydınlatmalı 4 adet fan var. Ancak bazı kişiler bu fanların fotoğraftaki fanlar yerine yine DarkFlash'ın CF11 fan seti ile geldiğini söylüyör. Ki çok yüksek ihtimalle de gerçekten CF11 fan seti ile geliyor. Daha önce bu kasayı alan varsa beni bu konuda aydınlatırsa sevinirim.

Özellikle bu kasayı alıp kullananlar tüm deneyimlerini yazarsa gerçekten çok sevinirim.

Ayrıca başka kasa tavsiyelerinde bulunabilirsiniz. Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı