darkFlash Neo 202 Kasa mesh midir?

Aorus

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam, kasam mesh midir? Mesh değilse nedir? darkFlash Neo 202 650W+80 kullanıyorum.
Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler. Kasamın alt ve üstünde toz filtreleri bulunuyor.

resim_2021-04-04_232122.png

Nasıl yani, Bu kasanın çeşidi nedir? Bilgilendirir misin?
Kasanın hava akışı iyi değil hocam, kasanın hava akışı ön taraftan içeriye serin havayı verip arkadan ise egzoz fanı ile sıcak havayı dışarıya üflemesidir. Kasanın ön tarafı delikli yani mesh olmadığı için hava akışı çok iyi olmayacaktır.

Kasanın hava akışı iyi değil hocam, kasanın hava akışı ön taraftan içeriye serin havayı verip arkadan ise egzoz fanı ile sıcak havayı dışarıya üflemesidir. Kasanın ön tarafı delikli yani mesh olmadığı için hava akışı çok iyi olmayacaktır.

Kasanın ön tarafındaki panelin sağ ve sol tarafı altlı üstlü boşluktur isterseniz telefondan fotoğraft atabilirim.

Arkadaşlar selam, kasam mesh midir? Mesh değilse nedir? darkFlash Neo 202 650W+80 kullanıyorum.
Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler. Kasamın alt ve üstünde toz filtreleri bulunuyor.

Eki Görüntüle 958001
Mesh olması delikli olması anlamına gelir. Resimden gördüğüm kadarı ile kasa kutu gibi. Normal önü kapalı bir kasa sizinki

Telefondan atmana gerek yok hocam, belirli kısımlarında mesh bölgeler olabilir ama büyük bir kısım kapalı, kasan ısınmaya müsait, inanılmaz bir ısı artışı olmaz belki de bilmiyorum, kullanmadım ancak şu açıdan ısınmaya açık ve ön paneli mesh değil.

Telefondan atmana gerek yok hocam, belirli kısımlarında mesh bölgeler olabilir ama büyük bir kısım kapalı, kasan ısınmaya müsait, inanılmaz bir ısı artışı olmaz belki de bilmiyorum, kullanmadım ancak şu açıdan ısınmaya açık ve ön paneli mesh değil.

Teşekkürler hocam peki kasamın çeşidi nedir? Zaten en fazla takarsam 1650 takacağım ve birkaç yükseltmede bulunacağım pek ısınacağını sanmıyorum. Bir egzoz, iki üst tarafda fan mevcut, ön tarafa 1 veya 2 tane fan alacağım soğutmayı iyi sağlaması için teşekkürler.

Geri
Yukarı