darkFlash Pollux mu darkFlash aquarius mu?

Bütçe
1600

DenizOzkann

Centipat
DarkFlash Aquarius linki (alırsam yanında Sharkoon 650W veya Rampage 600W(güvenliği düşük sanırsam) PSU alacağım)

DarkFlash Pollux kendi PSU'su markasını bilmiyorum.

DarkFlash Aquarius kendi PSU'su markasını bilmiyorum.

Aquarius ön tarafı mesh olması ve kumandayla fanlar kontrol edilebildiği için güzel sizin tavsiyeniz nedir veya aynı fiyata veya daha düşük bir fiyata daha güzel bir kasa bulabilir miyim içerisinde kullanacağım bileşenler i3-12100F RX 6500 XT M.2SSD ve HDD.

Merhaba yakın zamanda sizin bileşenlerin aynısı ile bir kasa topladım kasa ve güç kaynağı olarak bunları seçtim. Ayrıca ilk yazdığınız darkFlash Pollux kasasını da 2 yıl kadar kullandım bana göre güzel bir kasa ama PSU içinde almanızı tavsiye etmem yine paylaştığım linkteki PSU ile kullanmıştım. Sadece renkleri değiştirilmiyor tek eksisi oydu.

Merhaba yakın zamanda sizin bileşenlerin aynısı ile bir kasa topladım kasa ve güç kaynağı olarak bunları seçtim. Ayrıca ilk yazdığınız darkFlash Pollux kasasını da 2 yıl kadar kullandım bana göre güzel bir kasa ama PSU içinde almanızı tavsiye etmem yine paylaştığım linkteki PSU ile kullanmıştım. Sadece renkleri değiştirilmiyor tek eksisi oydu.

Önerdiğiniz kasa bayağı hoşuma gitti PSU'da güzel kapasitörleri kaliteli kapasitörlermiş teşekkür ederim.

Geri
Yukarı