Darksouls 2 Türkçe yama yok

Ben yaptım onu.
Dark Souls II softs yamasını aylar önce hazırladım ve paylaştım lakin burada banlı olduğum için paylaşmadım.

Hocam konuyu hortlatıyorum kusuruma bakmayın. Bu Dark Souls ll Softs yamasını normal Dark Souls 2'de kullanabilir miyim? Yama çalışır mı bilginiz var mı?

Yapabildiniz mi?

Arkadaşlar yamayı ben yapmıştım zaten :D. Ulan oyunu sadece kendim Türkçe oynamak için yamalamıştım, he he :D.

Sonra dağıttım. İzlenme sayısı 20.000'e yakındı telif attılar, kaldırdım ben de.

Neyse bayağı arayışta insanlar. Tekrarda düzgün bir şekilde kurulum videosunu hazırlayıp sizlere sunacağım.

Arkadaşlar yamayı ben yapmıştım zaten :D. Ulan oyunu sadece kendim Türkçe oynamak için yamalamıştım, he he :D.

Sonra dağıttım. İzlenme sayısı 20.000'e yakındı telif attılar, kaldırdım ben de.

Neyse bayağı arayışta insanlar. Tekrarda düzgün bir şekilde kurulum videosunu hazırlayıp sizlere sunacağım.
Çok memnun oluruz hocam.

Çok iyi olur hocam.

Sıfırdan, iki farklı yama hazırlayacağım. Biri orijinal hikaye, diğeri de kendi yazdığım hikaye olacak he he :D. İsteyen istediğini oynasın :D.

Bir gelişme var mı hocam üzerine düşebildiniz mi projenin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı