Satılık Darksubzero 600w Kasa 100 TL

Fırat MACİT

Hectopat
Daha fazla  
Buradan ürün satmak çok sıkıtılı, çoğu zamanda vazgeçip başka bir yerden satış yaptım. Gereksiz yorum yapmayı ne yazıkki bizim toplum çok seviyor bu üründe öyle birşey olacağını sanmadığım için koydum. Faturası mevcut olup 1 yıldan daha fazla garantisi vardır. Arkadaşıma pc toplamak için almıştım, sonradan vazgeçilince öylece kutusunda kaldı hiç kullanılmadı fiyatı çok uygun tuttum. 300 küsür lira sıfır fiyatı vardır. ihtiyacı olan biri alsın diye bu fiyattır. Bu fiyata rağmen sakın indirim teklifleri gelmesin ihtiyacı olan Ankaradan elden teslim alıp gider.

[email protected]'a mail atabilir siniz.

Fiyatı çok kasa da güzel sistem toplayacaktım kasa arıyordum ama bu ay açık öğretim kayıtlarına ve yırtılan ayakkabıya bütçe ayırdım. Ayrıca evdekileri masaüstü sistem için alıştıramadım. İyi satışlar.

anakartım asus maximus serisi led aydınlatmalı, fanlarım aydınlatmalı, su sogutmam aydınlatmal,ı ekran kartım aydınlatmalı ahh keşke pencereli olaydı :D

anakartım asus maximus serisi led aydınlatmalı, fanlarım aydınlatmalı, su sogutmam aydınlatmal,ı ekran kartım aydınlatmalı ahh keşke pencereli olaydı :D
O ürünlerin varsa zaten pencereli bile olsa o sisteme gitmezdi bu kasa

Fiyatı çok kasa da güzel sistem toplayacaktım kasa arıyordum ama bu ay açık öğretim kayıtlarına ve yırtılan ayakkabıya bütçe ayırdım. Ayrıca evdekileri masaüstü sistem için alıştıramadım. İyi satışlar.
Şöyle duygu sömürüsü yapmayın olabilir böyle durumlar kimse dört dörtlük hayat yaşamıyor ama o durumdaki insanlar bunları dillendirmezler.

O ürünlerin varsa zaten pencereli bile olsa o sisteme gitmezdi bu kasa

Sadece kasayı kullanmak için diyorum güç kaynagı fln silverstone gold modüler güç kaynagım falan varda içindeki malzemeler o kadar yer kaplıyo ki benim kasa yaz tatiline giden gurbetçi arabası gibi tıkış tıkış :D

Sadece kasayı kullanmak için diyorum güç kaynagı fln silverstone gold modüler güç kaynagım falan varda içindeki malzemeler o kadar yer kaplıyo ki benim kasa yaz tatiline giden gurbetçi arabası gibi tıkış tıkış :D
:)) illaki bulursun sahibinden de arat

Duygu sömürüsü yaptığımı nereden çıkardın asgari ücretle çalışıyorum her ay birikim yapmak amacıyla 500 - 700 TL kenara koyarım askerde lazım olur diye. Ayrıca sistem içinde aylık 100 TL ayırıyorum sadece bu ay ihtiyaçlar üst üste geldiği için bu kasayı alırsam sıkıntıya girerim diye düşündüm yoksa Mart ayında ilk adım olarak Zalman Z3 almayı düşünüyordum.

Duygu sömürüsü yaptığımı nereden çıkardın asgari ücretle çalışıyorum her ay birikim yapmak amacıyla 500 - 700 TL kenara koyarım askerde lazım olur diye. Ayrıca sistem içinde aylık 100 TL ayırıyorum sadece bu ay ihtiyaçlar üst üste geldiği için bu kasayı alırsam sıkıntıya girerim diye düşündüm yoksa Mart ayında ilk adım olarak Zalman Z3 almayı düşünüyordum.
Tamam da bunları bana söylemenizin nedeni nedir? Almak için mesaj atılsın sohbet yeri değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlaşılan pek insancıl değilsiniz. Duygu sömürü yapıyorsun dediğin için cevap verdim.

Fiyat çok düşük değil mi ?

Geri
Yukarı