Darmoshark K8 alınır mı?

522140

Hectopat
Merhaba. Yakın zamanda Wraith e-Sports üzerinden Darmoshark m3s varun mouse aldım ve çok memnun kaldım batarya ömrü 2K Hz olması falan ve sensörü ile beni bayağı memnun etti ve kulaklık ile başlayan kablosuz ekipmana geçme serivenümde 2. kablosuz ürünüm oldu. Artık son olarak kulaklık ve mouse ardından kablosuz bir klavye arayışındayım aslında Logitech'in yeni çıkan kablosuz TKL klavyesini düşünüyorum fakat gro Superlight 2 ile beraber alacağım için o kadar pahalı ürünleri almam zaman alacak o yüzden o 1 sene falan kullanmalık kablosuz bir klavye istiyorum. Hazır mouse olarak Darmoshark kullanıyorken klavye olarak da Darmoshark K8 alınabilir mi? Sizce kötü bir klavye mi veya kullanan var mı sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır hocam. Gayet güzel bir klavye. 3 modlu(2.4g/BT5.0/Kablolu) olarak kullanılabiliyor. Gateron Everfree Pre-Lubed switchler ile geliyor klavye. Keycapsleri de güzel. Kasası gayet şık. LCD ekranı da bulunuyor. Stabilizersları da gayet başarılı. Stock halindeki sesi de gayet hoş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı