Darmoshark M3 mü N3 mü?

Bütçe
1000-1400
Bende aynı şekilde hocam Logitech G305'ten sonra devasa geldi. Merak ettiğim bir şey var sadece bende mi var emin olamadım sol tuşa göre sağ tuş çok daha sesli ve tok bir ses veriyor. Sizde de mi bu şekilde emin olamadım Logitech kullanırken tuşlar arasında bu kadar büyük bir fark yoktu.

O benimkindede var hocam.

Bende M3 almayı düşünüyorum yazılımı sorunsuz olarak çalışıyor mu? Örneğin Hz değiştirme, DPI değiştirme ve tuş atayabiliyor muyuz?

Calisiyor hocam.

Programında şu ana kadar sorun görmedim. Tuş atama var diye biliyorum ama DPI değiştirme tuşu altında olduğu için kullanma gereği duymadım. Tek sorunu sağ Click tuşu sol Click'e göre çok az üstte ve farklı tonda bir ses vermesi. Belki bana gelen ürün böyledir sizde olmayabilir.

Programında virüs var diye duydum yabancı kaynaklarda. Doğru olma olasılığı nedir acaba?

Yazılım kurmazsak bir sorun olmaz değil mi? Ayrıca üründen memnun musunuz şu an almayı düşünüyorum.

Yazılımda bir sürü anlamadığım özellik mevcut belki işinize yarayabilir. Ben programdaki bütün özellikleri kapalı ve açık kullandım ama bir fark hissetmedim. Yazılım dışında fiziksel olarak sol ve sağ tuşları sağa sola sallanıyor ve gıcırdama gibi sorunları var. Tabii bu sadece bana denk gelmiş olabilir, günlük kullanımda çok rahatsız etmiyor ama özellikle odaklanıp kullanırsanız rahatsız edici olabilir. Eğer sensörü kaliteli olsun tuşların ömrü uzun olsun ama fiyatı da iyi olsun derseniz piyasada bu kadar F/P ürün çok az var. Almadan önce iyice yabancı incelemelere bakın. Diğer kullandığım cihazların dizaynına göre çok farklı belki elinizi oturmayabilir.

Yazılımda bir sürü anlamadığım özellik mevcut belki işinize yarayabilir. Ben programdaki bütün özellikleri kapalı ve açık kullandım ama bir fark hissetmedim. Yazılım dışında fiziksel olarak sol ve sağ tuşları sağa sola sallanıyor ve gıcırdama gibi sorunları var. Tabii bu sadece bana denk gelmiş olabilir, günlük kullanımda çok rahatsız etmiyor ama özellikle odaklanıp kullanırsanız rahatsız edici olabilir. Eğer sensörü kaliteli olsun tuşların ömrü uzun olsun ama fiyatı da iyi olsun derseniz piyasada bu kadar F/P ürün çok az var. Almadan önce iyice yabancı incelemelere bakın. Diğer kullandığım cihazların dizaynına göre çok farklı belki elinizi oturmayabilir.

Vallahi ürüne pek güvenemediğimden 0 ayarında G PRO X Superlight aldım 1.5k ya teşekkür ederim bilgilendirmeniz için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı