Elektronik Darmoshark M3 ve N3 1199 TL

• Konuyu başlatan poe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 338
  • Görüntüleme 32B
Peki hocam bu ürün yerime AJ199 alınır mı? Amazon üzerinden

Alınabilir tabii burada fareyi nasıl kullandığınız devreye giriyor. Eğer claw tutuyorsanı FPS oyuncusuysanız AJ199 daha iyi olabilir ama daha büyük bir mouse ile palm tutuş istiyorsanız M3 daha iyi olabilir. Ajazz'dan dongle dönüştürücü zımbırtısı çıkmıyor ve artı olarak mouse un kapağı değiştirip delikli hale getirebiliyorsunuz. Bu özellikler arasından eleyerek tercihinizi yapabilirsniz. Şahsen ben Ajazz tercih ederim yapı problemlerinden ötürü ama arkadaş fixlendi diyor. Bana gelende yapı problemleri var. Bilemiyorum

Yapı farkları bu şekilde

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    60 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Sorumu tekrarlamak istiyorum sanirim kaynadi :)

Çok şey istiyorsunuz. Çok detay çok fazla bilgi. Kimse bu kadar şey bilemez. Alacaksınız ürünü sıkıntılı gelirse satıcıyla iletişime geçip iade edeceksiniz. Genel olarak yaşanan problemler bunlar ürünü alırsanız bu riskleri alarak alacaksınız. Ki yeni batchle düzeltildiği de kesin bilgi değil. Arkadaş öyle yazmış ama bana gelen ürün sıkıntılı mesela. Yeni batchte olmayacağının garantisi de yok. Bu yüzden hep söylüyorum mümkün olduğunca amazondan veya yabancı sitelerden alın diye çünkü maalesef onlar bizden ahlaklı iş yapıyorlar

Son düzenleme:
Çok şey istiyorsunuz. Çok detay çok fazla bilgi. Kimse bu kadar şey bilemez. Alacaksınız ürünü sıkıntılı gelirse satıcıyla iletişime geçip iade edeceksiniz. Genel olarak yaşanan problemler bunlar ürünü alırsanız bu riskleri alarak alacaksınız. Ki yeni batchle düzeltildiği de kesin bilgi değil. Arkadaş öyle yazmış ama bana gelen ürün sıkıntılı mesela. Yeni batchte olmayacağının garantisi de yok. Bu yüzden hep söylüyorum mümkün olduğunca amazondan veya yabancı sitelerden alın diye çünkü maalesef onlar bizden ahlaklı iş yapıyorlar
Belki bilen vardir diye sansimi denemek istedim. Koca forum belki su sekilde kolayca anlariz diyen cikacaktir. Zaten bunu birisi soylese bile koru korune guvenmek de hata cunku internet ortamindayiz sari cizmeli mehmet aga, herkes her seyi diyebilir. Risk zaten biri burada bilgi verse de vermese de alinacak yani. Ben de yabanci siteler konusunda sizin gibi dusunuyorum daha ahlaklilar. Problem yasarsam dediginiz gibi iade de edecegim.

Belki bilen vardir diye sansimi denemek istedim. Koca forum belki su sekilde kolayca anlariz diyen cikacaktir. Zaten bunu birisi soylese bile koru korune guvenmek de hata cunku internet ortamindayiz sari cizmeli Mehmet aga, herkes her seyi diyebilir. Risk zaten biri burada bilgi verse de vermese de alinacak yani. Ben de yabanci siteler konusunda sizin gibi dusunuyorum daha ahlaklilar. Problem yasarsam dediginiz gibi iade de edecegim.

Hocam ben de artık şansımı denemek istedim yeni batchmiş bilmem neymiş uğraşmaya gerek yok kötü bir ürün gelirse de artık iademizi ederiz farklı ürün tercih ederiz bu kadar basit

Geri
Yukarı