Darmoshark M3 vs Rampage Fury Z

ultrahytro

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT / AMD RYZEN 5500 / 1TB SSD / 16GB / B450M S2H / 165 HZ 1MS MONİTOR / 60HZ MONİTOR /
Darmoshark M3 mü Rampage Fury Z mi? (arkadaşlar Fury Z için Rampage ürünü diye alma gibisinden yorum yapmayın Fury kaliteli ürünler üretiyor )

Fury X aldım 2.gün mikrofonu bozuldu takmadım zaten mikrofonum vardı 4.gün sesler cızırtılı bozuk gelmeye başladı ve adamlara ulaşmaya çalıştım 1 hafta sonra yazdılar yok hasar kaydı o bu iade edebildim Rampage almayın.

Darmonshark m3.

Fury X aldım 2.gün mikrofonu bozuldu takmadım zaten mikrofonum vardı 4.gün sesler cızırtılı bozuk gelmeye başladı ve adamlara ulaşmaya çalıştım 1 hafta sonra yazdılar yok hasar kaydı o bu iade edebildim Rampage almayın.

Darmonshark m3.

Fury Z Rampage'nin değil. Sadece etikette öyle. Fury X'in kime ait olduğunu bilmiyorum ama siz sorun yaşadınız diye herkes sorun yaşayacak diye bir şey yok.

Teşekkürler, bir şey daha sormak istiyorum, connect Game iade almadığından korkuyorum biraz o siteden almaya bu siteden alınır mı? 65.83AU $ 40% OFF|Motospeed Darmoshark M3 kablosuz Bluetooth oyun Esports fare 26000DPI 7 düğmeler optik PAM3395 bilgisayar dizüstü için fare adet| | - AliExpress

@ikseroo

Teşekkürler, bir şey daha sormak istiyorum, connect Game iade almadığından korkuyorum biraz o siteden almaya bu siteden alınır mı? 65.83AU $ 40% OFF|Motospeed Darmoshark M3 kablosuz Bluetooth oyun Esports fare 26000DPI 7 düğmeler optik PAM3395 bilgisayar dizüstü için fare adet| | - AliExpress

AliExpress'ten alınır mı? Bilmem ama 50 TL daha verip sorun çıkınca iade alınmasını istiyorsanız N11'den alıınır. AliExpress'teki ucuz geldi.

AliExpress'ten alınır mı? Bilmem ama 50 TL daha verip sorun çıkınca iade alınmasını istiyorsanız N11'den alıınır. AliExpress'teki ucuz geldi.
evet bana da bir gereksiz ucuz geldi

@ikseroo
Aliexpress hakkında bir şey diyemem. N11 satıcısı zaten conncetgame. İade yine almaz yani, 50 daha az verip kendi sitesinden almak daha mantıklı.

Darmoshark M3
Rampage'nin sensör PixArt 3335 modeli. Kötü değil, ama aynı sensörü kullanan farklı marka ve modellerde aynı tepkiler olmuyor. Bu sensörü en iyi seviyeye getiren Hyperx Pulsefire Haste modelidir bence. Senin merak ettiğin iki mouse arasında kesinlikle ben de Darmoshark M3 derim. Rampage sarj süresi ne kadar gider bilmiyorum ama bence diğer mouse'a göre kötüdür büyük olasıkla. Ayrıca mouse tıklanma ömrü 20 milyon iken, Darmoshark M3 80 milyon ömüre sahip. Arada gerçekten ciddi farklar var, bu fiyat aralığınıda göz önünde bulundurursak her türlü Darmoshark M3 daha kaliteli gibi.

Geri
Yukarı