DAT uzantılı dosyayı açma

member001

Hectopat
Daha fazla  

DAT türlü bir dosyayı açma şansım var mı ? Bunu dosyada kod ve animasyon olduğunu biliyorum bir oyunun grafikleri var kanımca dosya içinde.
@BilgisayarKurdu

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi hocam 15 MB iki tane DAT dosyasi var. Bunlari çözümleyebilirsek diğer DAT dosyalarınıda çözümleriz diye düşünüyorum. @Murat5038 @BilgisayarKurdu

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef açabilen bir program bulmadım. Tabi benim sisteminden kaynaklı da denemediklerim var ama büyük ihtimal onlar da açamayacaktı.
Sadece hangi dosyaların var olduğunu görebildim. Alttakiler gibi dosyalar bulunuyor. Bu dosyalar da 3D model dosyaları yani çizim dosyaları;
  • PlayerShadowQuad.mesh
  • Lip1b.mesh
  • Mouth2b.mesh
  • Nose2a.mesh
  • SpectatorsAwayLow3.mesh

Hocam emekleriniz için öncelikle teşekkür ederim. Bu belirtilen dosyalar benim işime yarar gösterecektir. Teşekkür ederim.

Bana sitenin adını verebilir misin? bir dosyanın içeriğini öğrenmem lazım bir tane site biliyordum o gösteriyordu ama baya oluyor adını unuttum tabi sende hatırlıyorsan konu 4 yıl önceye ait :d.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…