DAT uzantılı dosyayı açma

member001

Hectopat
Daha fazla  
Olay elindeki dosya ve türünde biter, insanlar o programları başkaları çalsın diye yazmıyor neticede :)
Ben herkese açık kodlarda değişiklik yapacağım dersen bu mümkün elbette.

Ayrıca Visual Studio ile yazılmış dosyayı açmak istiyorsan da elindeki dosyanın türü, dediğim gibi önemlidir. Exe dosyasıyla programın arayüz ve kaynak kodlarına ulaşamazsın.
Çok defa yaşadım, yazdığım bir programı ilerlettim ilerlettim, en son EXE dosyasını masaüstüne çekip çalıştığını görünce dalgınlıkla çalışmayı sildim, defalarca başa dönmek zorunda kaldım :)

Senin masaüstünde EXE dosyaları mutlaka vardır, ben bir program bulayım tüm kodları önüme yığsın diye bir dünya yok, doğal olarak.

DAT türlü bir dosyayı açma şansım var mı ? Bunu dosyada kod ve animasyon olduğunu biliyorum bir oyunun grafikleri var kanımca dosya içinde.
@BilgisayarKurdu

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef açabilen bir program bulmadım. Tabi benim sisteminden kaynaklı da denemediklerim var ama büyük ihtimal onlar da açamayacaktı.
Sadece hangi dosyaların var olduğunu görebildim. Alttakiler gibi dosyalar bulunuyor. Bu dosyalar da 3D model dosyaları yani çizim dosyaları;
  • PlayerShadowQuad.mesh
  • Lip1b.mesh
  • Mouth2b.mesh
  • Nose2a.mesh
  • SpectatorsAwayLow3.mesh

Maalesef açabilen bir program bulmadım. Tabi benim sisteminden kaynaklı da denemediklerim var ama büyük ihtimal onlar da açamayacaktı.
Sadece hangi dosyaların var olduğunu görebildim. Alttakiler gibi dosyalar bulunuyor. Bu dosyalar da 3D model dosyaları yani çizim dosyaları;
  • PlayerShadowQuad.mesh
  • Lip1b.mesh
  • Mouth2b.mesh
  • Nose2a.mesh

Hocam emekleriniz için öncelikle teşekkür ederim. Bu belirtilen dosyalar benim işime yarar gösterecektir. Teşekkür ederim.

• PlayerShadowQuad.mesh
  • Lip1b.mesh
  • Mouth2b.mesh
  • Nose2a.mesh
Bana sitenin adını verebilir misin? bir dosyanın içeriğini öğrenmem lazım bir tane site biliyordum o gösteriyordu ama baya oluyor adını unuttum tabi sende hatırlıyorsan konu 4 yıl önceye ait :d.

Geri
Yukarı