Data Flex kablosunu HDMI dönüştürebilir miyim?

sdkozmnt

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde bir laptop ekranı mevcut bunu PC'ye bağlayıp bir yere takacağım bunu nasıl yapabilirim dönüştürücüler mevcut mudur?

Evet mevcut. Panelin arkasında bir sayı yazması gerek o sayıyı yazıp aratırsanız size birkaç kart gösterecektir. O kartı alıp Flex'i bağlayıp karta HDMI kablosunu bağlarsanız laptopun ekranından görüntü alabilirsiniz.
Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda güzel bir anlatım yapılmış.

Edit: Bunun gibi bir kart

Evet mevcut. Panelin arkasında bir sayı yazması gerek o sayıyı yazıp aratırsanız size birkaç kart gösterecektir. O kartı alıp Flex'i bağlayıp karta HDMI kablosunu bağlarsanız laptopun ekranından görüntü alabilirsiniz.
Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda güzel bir anlatım yapılmış.

Edit: Bunun gibi bir kart

TD141TGCD2
Hocam kod bu, kartlar çok pahalı geldi ama 400 küsur biraz pahalı değil mi ayn fiyata monitör bulmuştum 75 Hz ikinci el

Son düzenleme:
TD141TGCD2.
Hocam kod bu, kartlar çok pahalı geldi ama 400 küsur biraz pahalı değil mi ayn fiyata monitör bulmuştum 75 Hz ikinci el.

Evet hocam fiyatları olması gerekenden pahalı bende mantıklı bulmuyorum. Fakat güzel bir düzenleme ile iyi işler de çıkarılabiliyor.

Eğer temiz bir monitör bulunabilir ise çok daha mantıklı monitör almak.

Geri
Yukarı