Dauntless 0xc00007b hatası

oznkts

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Çok uğraştım, sabahtan beri çok forum gezdim yerli ve yabancı. En iyi çözüm ortaklarının burada olduğunu gördüm. Ama buradaki düzenlemelerden sonra bile sonuca ulaşamadım ne yazık ki. Konu hakkında yardımcı olabilecek birileri var mıdır? TW ile PC'ye girebilecek, kontrol edebilecek birileri?

Şimdiden destekleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, klasörü sildim. Tekrardan rapor almayı denedim. Fakat şöyle bir durum söz konusu. Normalde kısayola tıkladığımda yol olarak bana .url göstermekte. Ben ise raporu Dauntless.exe olarak alıyorum. Zira .url olarak girdiğim zaman bir şey çıkmıyor. Acaba farklı bir yerde bir hata yapıyor olabilir miyim? Şimdi tekrardan bir rapor almayı denedim. Rapor geldiği zaman bu cevaba ekliyor olacağım.

Dosya

Tekrar düzenleme, en son bugün pc'yi açtığımda windows güncellemelerini yaptı.

Maalesef sorunu bulamadım, raporda sorun tam olarak belli olmuyor.

Sol alttan aramaya "CMD" yazın. Komut istemi çıkacak yönetici olarak çalıştırın ve sonra sfc/scannow yazın bilgisayar tarama yapacaktır, eksik veya bozuk dosyaları onaracaktır. Maalesef ki son çözüm olarak bunu öneriyorum bu konu hakkında bildiklerim bu kadar. Daha tecrübeli insanlar size yardım edebilir, üzgünüm.

@Recep Baltaş
@ForAnAngeL

Maalesef sorunu bulamadım, raporda sorun tam olarak belli olmuyor.

Sol alttan aramaya "CMD" yazın. Komut istemi çıkacak yönetici olarak çalıştırın ve sonra sfc/scannow yazın bilgisayar tarama yapacaktır, eksik veya bozuk dosyaları onaracaktır. Maalesef ki son çözüm olarak bunu öneriyorum bu konu hakkında bildiklerim bu kadar. Daha tecrübeli insanlar size yardım edebilir, üzgünüm.

@Recep Baltaş
@ForAnAngeL
Yardımların için çok teşekkür ederim. Son olarak dediğin taramayı da gerçekleştirdim.
Cevap alamıyacağım galiba..
Konu hakkında yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba?

Dosya Ekleri

• tarama.PNG
    tarama.PNG
    7,5 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı