DaVinci Resolve ile amv mix nasıl olmuş?

denizvet

Centipat
1 ay kadardır anime edit videoları ( amv ) yapıyorum. DaVinci Resolve 17 ile ( derslerini izleyerek ) kendi başıma çalışıyorum.
Yaklaşık beş gün, günde yaklaşık 4-5 saatlik çalışma ile aşağıda bulunan editi bitirebildim.
Eksik olduğum, göze kötü gözüken veya sizi rahatsız eden kısımları belirtirseniz çok sevinirim. Mümkünse " 02:11'de kullandığın efekt kötü olmuş" veya " şöyle yaparsan daha iyi olur" tarzında yorum yaparsanız sevinirim.
Şimdiden çok teşekkürler.

Creepylord

Hectopat
Yer
Antalya
Anime konusunda epey seçiciyimdir. Bundan ötürü çok fazla seri bilmem. Kültüre o kadar aşina olmamakla beraber genelde izlememi sağlayan temel kriter çizimlerin kalitesi olur. Buna rağmen izlediğim 1-2 seriye denk gelmek sevindirdi. Müzik seçimi ve seçilen kesitler de hoş görünüyor bence. Ellerine sağlık.

KS
KS
denizvet

denizvet

Centipat
Anime konusunda epey seçiciyimdir. Bundan ötürü çok fazla seri bilmem. Kültüre o kadar aşina olmamakla beraber genelde izlememi sağlayan temel kriter çizimlerin kalitesi olur. Buna rağmen izlediğim 1-2 seriye denk gelmek sevindirdi. Müzik seçimi ve seçilen kesitler de hoş görünüyor bence. Ellerine sağlık.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Saatlerce uğraştıktan sonra birisi gelip güzel bir yorum yaptığında aşırı aptalca bir sırıtma oluşuyor yüzümde.
Tekrar teşekkürler.

Yeni konular

Yukarı